Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets

Pris fra 1.162 krtil 1.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.031 kr 25. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1162 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus Rackhylde Sort
1.162 kr
Til butik
Digitus Rackhylde Sort billede

Produktinformation

Digitus - Rackhylde - sort, RAL 9005 - 1U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 TRAY-2-1000SW
EAN: 4016032180401
Varenr.: 987688005
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digitus - Rackhylde - sort, RAL 9005 - 1U - 19
1.178 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets
1.178 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-19 Tray-2-1000sw Tilbehør Til Rack
1.369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
19" rackhylde udtræk - DIGITUS til 483 mm skabe
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
19" rackhylde udtræk - DIGITUS til 483 mm skabe
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.162 kr1.162 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.178 kr1.178 krKøb
3Proshop DK1.178 kr1.178 krKøb
4Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb
5Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets i 117 dage. Laveste pris i perioden er 1.024 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 1.216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.064 kr.

Den nuværende pris på 1.162 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS DN-19 TRAY-2-1000SW Extendible Shelf for 483 mm (19") Cabinets de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.162 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.170 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.171 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.179 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.182 kr41 kr (4%)
22. maj 20261.141 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.150 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.151 kr17 kr (1%)
19. maj 20261.168 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.177 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret