Gå til hovedindhold

Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10)

Pris fra 175 krtil 181 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus DN-19 ORG-1-SW Rack kabel management ring Sort
175 kr
Til butik
Digitus DN-19 ORG-1-SW Rack kabel management ring Sort billede

Produktinformation

Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19" (pakke med 10)

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 ORG-1-SW
EAN: 4016032240853
Varenr.: 987695289
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10)
178 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 ORG-1-SW - 1U - Cable Management Rings
178 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-19 Org-1-sw
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK175 kr175 krKøb
2CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
3Proshop DK178 kr217 krKøb
4Dustin DK181 kr267,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10)

PriceData har fulgt prisen på Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10) i 145 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Digitus DN-19 ORG-1-SW - Rack kabel management ring - RAL 9005 - 19 (pakke med 10) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026175 kr1 kr (1%)
20. maj 2026174 kr1 kr (1%)
14. maj 2026175 kr12 kr (7%)
13. maj 2026163 kr2 kr (1%)
12. maj 2026161 kr2 kr (1%)
11. maj 2026163 kr2 kr (1%)
1. maj 2026161 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026161 kr12 kr (8%)
22. mar. 2026149 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret