Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19

Pris fra 275 krtil 679 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 404 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 210 kr 20. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-19 GS-SRV Glideskinnepakke til rack Grå
275 kr
Til butik
DIGITUS DN-19 GS-SRV Glideskinnepakke til rack Grå billede

Produktinformation

DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 GS-SRV
EAN: 4016032366461
Varenr.: 989793223
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19
278 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 GS-SRV - 1U - L-Support Sliding Rails
296 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus L-support Sliding Rails 80-100cm 19 tommer
319 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Digitus L support sliding rails for
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK275 kr275 krKøb
2CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
3Proshop DK296 kr335 krKøb
4Dustin DK319 kr405,25 krKøb
5Ultrashop679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19 i 137 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS DN-19 GS-SRV - Glideskinnepakke til rack - grå, RAL 7035 - 1U - 19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026275 kr3 kr (1%)
15. maj 2026278 kr21 kr (8%)
14. maj 2026257 kr21 kr (9%)
12. maj 2026236 kr1 kr (0%)
11. maj 2026235 kr3 kr (1%)
9. maj 2026238 kr1 kr (0%)
8. maj 2026237 kr1 kr (0%)
6. maj 2026236 kr1 kr (0%)
2. maj 2026235 kr3 kr (1%)
1. maj 2026238 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret