Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet

Pris fra 7.075 krtil 7.371 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.851 kr 22. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7075 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus Unique DN-19 42U-6/8-B-1 Rack Sort
7.075 kr
Til butik
Digitus Unique DN-19 42U-6/8-B-1 Rack Sort billede

Produktinformation

Digitus Unique DN-19 42U-6/8-B-1 - Rack kabinet - sort, RAL 9005 - 42U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 42U-6/8-B-1
EAN: 4016032332435
Varenr.: 989793148
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet
7.371 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.075 kr7.075 krKøb
2Proshop DK7.371 kr7.371 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet i 160 dage. Laveste pris i perioden er 6.851 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 10.479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.268 kr.

Den nuværende pris på 7.075 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for DIGITUS DN-19 42U-6/8-B-1 - 42U - Free Standing Rack Cabinet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20267.075 kr7 kr (0%)
4. maj 20267.082 kr39 kr (1%)
22. apr. 20267.043 kr36 kr (1%)
16. apr. 20267.079 kr36 kr (1%)
13. apr. 20267.043 kr2.051 kr (23%)
11. apr. 20269.094 kr871 kr (11%)
9. apr. 20268.223 kr871 kr (10%)
7. apr. 20269.094 kr871 kr (11%)
6. apr. 20268.223 kr871 kr (10%)
5. apr. 20269.094 kr871 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret