Gå til hovedindhold

DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort

Pris fra 1.219 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.192 kr 12. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1219 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Dynamic Basic DN-19 16-U-EC-SW Rack Sort
1.219 kr
Til butik
DIGITUS Dynamic Basic DN-19 16-U-EC-SW Rack Sort billede

Produktinformation

DIGITUS Dynamic Basic DN-19 16-U-EC-SW - Rack kabinet - vægmonterbar - sort, RAL 9005 - 12U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 12-U-EC-SW
EAN: 4016032257837
Varenr.: 996625672
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dynamic Basic 19 tommer 12u 60x45 Sort
1.369 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 12-U-EC-SW - 12U Wall Mount Rack Cabinet
1.586 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.219 kr1.219 krKøb
2Dustin DK1.369 kr1.867,75 krKøb
3Proshop DK1.586 kr1.586 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr3.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort i 157 dage. Laveste pris i perioden er 1.192 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 1.556 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.292 kr.

Den nuværende pris på 1.219 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for DIGITUS vægskab Dynamic 12U - 60,7 × 60,0 × 45,0 cm, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.219 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.218 kr24 kr (2%)
14. maj 20261.194 kr76 kr (6%)
13. apr. 20261.270 kr12 kr (1%)
5. apr. 20261.258 kr50 kr (4%)
1. apr. 20261.208 kr117 kr (9%)
19. mar. 20261.325 kr24 kr (2%)
14. mar. 20261.349 kr157 kr (13%)
12. mar. 20261.192 kr10 kr (1%)
28. feb. 20261.202 kr354 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret