Gå til hovedindhold

DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white

DIGITUSKablerEAN: 4016032459842
Pris fra 164 krtil 209 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 17. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB-sokler, 1 USB-C-sokkel - RAL 9003, signalhvid
164 kr
Til butik
DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB-sokler, 1 USB-C-sokkel - RAL 9003, signalhvid billede

Produktinformation

DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - USB, USB Type C - 2 USB-sokler, 1 USB-C-sokkel - 3.1 A - RAL 9003, signalhvid

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DA-70618
EAN: 4016032459842
Varenr.: 996184303
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Da-70618 Stikkontakt 2 X Usb A + 1 X Usb C Hvid
-0%206 kr
Før 206,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus Da-70618 Stikkontakt 2 X Usb A + 1 X Usb C Hvid billede

Produktinformation

Oplad telefoner og tablets samtidigt med 2x USB-A og 1x USB-C Indfældet hvid ramme holder skriveborde og mødelokaler ryddelige Indbygget LED-strømindikator viser driftsstatus med et hurtigt blik Leverer 5 V USB-strøm op til i alt 3,1 A, velegnet til hverdagsenheder Solid rammekonstruktion muliggør sikker, professionel installation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Artikel nr.: DA-70618
EAN: 4016032459842
Varenr.: 5011225442
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK164 kr164 krKøb
2Dustin DK206 kr292,25 krKøb
3Proshop DK209 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 164 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for DIGITUS DA-70618 - USB-outlet - 2 USB sockets 1 USB-C socket - RAL 9003 signal white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026164 kr22 kr (15%)
22. maj 2026142 kr20 kr (12%)
20. maj 2026162 kr3 kr (2%)
7. maj 2026165 kr22 kr (15%)
6. maj 2026143 kr3 kr (2%)
5. maj 2026140 kr1 kr (1%)
4. maj 2026141 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026140 kr3 kr (2%)
11. apr. 2026143 kr3 kr (2%)
8. apr. 2026140 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret