Gå til hovedindhold

DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports

DIGITUSEAN: 4016032506560
Pris fra 528 krtil 708 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 521 kr 25. maj

Sammenlign priser på DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 528 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Core Line 2-porte KVM
528 kr
Til butik
DIGITUS Core Line 2-porte KVM billede

Produktinformation

DIGITUS Core Line - KVM/video/audiokontakt - USB-C 3.0, HDMI, 4k60hz - 2 x KVM port(s) - 2 lokalbrugere - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DS-12855
EAN: 4016032506560
Varenr.: 1004040098
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Ds-12855 Kvm Switch Grå
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus Ds-12855 Kvm Switch Grå billede

Produktinformation

Skift mellem to computere med én kompakt KVM, sparer skrivebordsplads 4K60Hz HDMI‑udgang med HDR- og HDCP‑understøttelse for skarpt, kompatibelt billede Integreret USB‑A- og USB‑C‑hub deler tastaturer, mus og drev Lyd- og hovedtelefonstik skifter lyd sømløst sammen med video Robust aluminiumshus, USB- eller ekstern strømforsyning og fjernbetjening...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: 1-4 porte
Artikel nr.: DS-12855
EAN: 4016032506560
Varenr.: 5020088222
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports
708 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK528 kr528 krKøb
2Dustin DK681 kr767,25 krKøb
3Proshop DK708 kr747 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports i 63 dage. Laveste pris i perioden er 521 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 608 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 547 kr.

Den nuværende pris på 528 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for DIGITUS Core Line - KVM / video / audio switch - USB-C 3.0 HDMI 4K60Hz - 2 ports de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026528 kr7 kr (1%)
25. maj 2026521 kr7 kr (1%)
24. maj 2026528 kr7 kr (1%)
22. maj 2026521 kr4 kr (1%)
20. maj 2026525 kr3 kr (1%)
17. maj 2026522 kr1 kr (0%)
15. maj 2026521 kr1 kr (0%)
14. maj 2026522 kr1 kr (0%)
13. maj 2026523 kr2 kr (0%)
12. maj 2026525 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret