Gå til hovedindhold

Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp

DieselParfume og eau de cologneEAN: 3605520385568
Pris fra 133 krtil 209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Diesel Fuel for Life Femme EDP W 50 ml
133 kr
Til butik
Diesel Fuel for Life Femme EDP W 50 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: DIESEL
Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 4
Artikel nr.: 3605520385568
EAN: 3605520385568
Varenr.: 6155854
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Diesel Fuel for Life Pour Femme Edp 50ml
-70%146 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Diesel Fuel For Life Pour Femme 50ml
176 kr
Til butik
Diesel Fuel For Life Pour Femme 50ml billede

Produktinformation

Diesel Fuel For Life Pour Femme Eau de Parfum (50 ml) er en legende og sofistikeret duft til kvinder med en blanding af florale, søde og træagtige noter. Den giver en frisk og sensuel duft, perfekt til både dag- og aftenbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: Diesel
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3605520385568
EAN: 3605520385568
Varenr.: 2886307
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp
-57%198,95 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Diesel Fuel For Life Pour Femme EDP 50 ml
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK133 kr172 krKøb
2Teknikproffset DK146 kr195 krKøb
3Proshop DK176 kr215 krKøb
4BilligParfume.dk198,95 kr198,95 krKøb
5Beautycos DK209 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp

PriceData har fulgt prisen på Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp i 173 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Diesel - Fuel For Life for Her - 50 ml - Edp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026133 kr1 kr (1%)
28. maj 2026134 kr12 kr (8%)
27. maj 2026146 kr11 kr (8%)
26. maj 2026135 kr11 kr (8%)
15. apr. 2026146 kr5 kr (3%)
11. apr. 2026151 kr16 kr (10%)
24. jan. 2026167 kr5 kr (3%)
21. jan. 2026172 kr3 kr (2%)
20. jan. 2026169 kr1 kr (1%)
19. jan. 2026170 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret