Gå til hovedindhold

DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort

DicotaKufferter og taskerEAN: 7640239422742
Pris fra 219 krtil 319 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 3. maj

Sammenlign priser på DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort
219 kr
Til butik
DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort billede

Produktinformation

DICOTA Skin URBAN - Hylster til notebook - 13" - antracit (sort)

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Artikel nr.: D31752-RPET
EAN: 7640239422742
Varenr.: 1002873347
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dicota Skin Urban Etui til MacBook 13" & Laptop 13" | Sort
285 kr
Til butik
Dicota Skin Urban Etui til MacBook 13" & Laptop 13" | Sort billede

Produktinformation

Skræddersyet beskyttelse til din MacBook lavet af robust neopren Skin URBAN-etui tilbyder skræddersyet beskyttelse til sikker transport af din MacBook. Det kombinerer stilfuldt design med robuste, materialer af høj kvalitet og praktiske detaljer. Uanset om det er i din rygsæk eller i hånden - med Skin URBAN-etui har du altid din enhed lige ved hånden og optimalt beskyttet.

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Kategori: Tasker
Artikel nr.: D31752-RPET
EAN: 7640239422742
Varenr.: 3339048
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dicota Skin URBAN 13 anthracite
319 kr
Til butik
Dicota Skin URBAN 13 anthracite billede

Produktinformation

Dicota Skin URBAN 13 anthracite er en slank og polstret sleeve til 13" bærbare computere og tablets. Den beskytter mod ridser, lettere stød og snavs, samtidig med at det urbane antracitdesign giver et stilrent udtryk. Sleeve'en er let og nem at have med,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Kategori: skal sorteres
EAN: 7640239422742
Varenr.: 98264

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK219 kr219 krKøb
2Proshop DK285 kr324 krKøb
3Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort

PriceData har fulgt prisen på DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for DICOTA Skin URBAN Hylster til notebook 13" Recycled polyester neoprene Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026219 kr1 kr (0%)
14. maj 2026218 kr1 kr (0%)
12. maj 2026219 kr1 kr (0%)
9. maj 2026218 kr1 kr (0%)
8. maj 2026219 kr1 kr (0%)
7. maj 2026218 kr1 kr (0%)
6. maj 2026219 kr10 kr (5%)
3. maj 2026209 kr10 kr (5%)
22. apr. 2026219 kr5 kr (2%)
16. apr. 2026214 kr96 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret