Gå til hovedindhold

DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn

DicotaKufferter og taskerEAN: 7640158669297
Pris fra 134 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn
134 kr
Til butik
DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn billede

Produktinformation

DICOTA Skin FLOW - Hylster til notebook - 13" - 14.1" - grå, grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Artikel nr.: D31744
EAN: 7640158669297
Varenr.: 995595628
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dicota Flow Etui til Laptop 14.1 | Grå
148 kr
Til butik
Dicota Flow Etui til Laptop 14.1 | Grå billede

Produktinformation

Den perfekte pasform til din notebook takket være elastisk neopren FLOW-sleeven er fleksibel, holdbar og designet til at passe perfekt til din bærbare computer som en anden hud. Lavet af elastisk neopren med en blød, farverig nylex-foring, giver den pålidelig beskyttelse mod ridser, støv og mindre stød. Let og stilfuld, kommer sleeve'en i tre farver og to størrelser - egnet til bærbare computere op til 14,1" og 15,6".

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Kategori: Tasker
Artikel nr.: D31744
EAN: 7640158669297
Varenr.: 3069434
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dicota Skin FLOW 13-14.1 grey/green,
199 kr
Til butik
Dicota Skin FLOW 13-14.1 grey/green, billede

Produktinformation

Opdag Dicota Skin FLOW 13-141 i en stilfuld greygreen farve, der kombinerer funktionalitet med moderne design. Denne elegante laptop-mappe er ideel til beskyttelse af din bærbare computer med en skærmstørrelse på op til 14". Den bløde inderside beskytter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Kategori: Tasker & Etuier til Bærbar
EAN: 7640158669297
Varenr.: 71329

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK134 kr134 krKøb
2Proshop DK148 kr187 krKøb
3Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn

PriceData har fulgt prisen på DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn i 178 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for DICOTA Skin FLOW Hylster 14.1" Neopren Grå Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026134 kr15 kr (10%)
9. maj 2026149 kr25 kr (14%)
24. apr. 2026174 kr11 kr (7%)
22. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026162 kr26 kr (19%)
19. apr. 2026136 kr26 kr (16%)
9. apr. 2026162 kr12 kr (7%)
8. apr. 2026174 kr12 kr (7%)
17. mar. 2026162 kr5 kr (3%)
14. mar. 2026157 kr14 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret