Gå til hovedindhold

DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort

DicotaKufferter og taskerEAN: 7640239421998
Pris fra 122 krtil 230 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort
122 kr
Til butik
DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort billede

Produktinformation

DICOTA PERFECT - Hylster til notebook - 16" - 17.3" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Artikel nr.: D31189-RPET
EAN: 7640239421998
Varenr.: 1002366071
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laptop sleeve 16-17,3" Dicota - neopren, sort, 100 % genbrug
-16%159 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laptop sleeve 16-17,3" Dicota - neopren, sort, 100 % genbrug billede

Produktinformation

DICOTA PERFECT - Hylster til notebook - 16" - 17.3" - sortDICOTA PERFECT notebook-sleeve har et letvægtsdesign, der sikrer nem transport af bærbare computere fra 16 tommer til 17,3 tommer. Dette sleeve er fremstillet af 100 % genbrugsstof og neopren og beskytter den bærbare computer mod ridser og er vandafvisende, hvilket yderligere forbedrer beskyttelsen mod elementerne. Med en sikker lynlåslukning kan brugerne stole på, at deres enhed er sikker inde i sleevet, mens de er på farten. Denne miljøvenlige løsning kombinerer funktionalitet med ansvarlige materialer, hvilket gør det til et ideelt valg for personer, der søger både kvalitet og bæredygtighed i deres tekniske tilbehør.LetvægtsdesignDette notebook-sleeve har en letvægtsstruktur, som gør det nemt at bære uden at fylde unødigt.Beskyttelse mod ridserSleevet er udstyret med ridsebeskyttelse og beskytter den bærbare computer mod potentielle skader under daglig brug.Vandafvisende materialeSleevet er fremstillet af vandafvisende stof og hjælper med at beskytte mod fugt og holder indholdet sikkert under forskellige vejrforhold.Sikker lynlåslukningLynlåslukningen sikrer, at den bærbare computer er sikkert anbragt i sleevet, hvilket giver ro i sindet, når man rejser.Miljøvenlig konstruktionDette sleeve er fremstillet af 100 % genbrugsstof og viser et engagement i bæredygtighed, samtidig med at det giver pålidelig beskyttelse.GenereltBredde: 44.5 cmDybde: 30 cmEgenskaber: Letvægtsdesign, ridsebeskyttelseFarve: SortHøjde: 2.5 cmLukketype: LynlåsNotebook-kompatibilitet: 17.3"Notebook-kompatibilitetsdimensioner: 41.5 cm x 28 cm x 4 cmNotebook-understøt...

Produktspecifikationer

Mærke: Dicora
Kategori: Opbevaringer til laptop
Vægt: 0.27g
EAN: 7640239421998
Varenr.: 1814010
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DICOTA PERFECT - Hylster til notebook - 16 - 17.3 - sort
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3 Neopren 100 % genbrugt stof Sort
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laptop sleeve 16-17,3" Dicota - neopren, sort, 100 % genbrug
-14%179 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dicota Perfect Etui til Laptop 17.3" | Sort
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK122 kr122 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
4Ultrashop169 kr169 krKøb
5Vivas DK179 kr248 krKøb
6Proshop DK230 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort

PriceData har fulgt prisen på DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort i 143 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 32 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for DICOTA PERFECT Hylster til notebook 17.3" Neopren 100 % genbrugt stof Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026122 kr69 kr (36%)
17. apr. 2026191 kr7 kr (4%)
16. apr. 2026198 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026199 kr9 kr (4%)
10. apr. 2026208 kr18 kr (9%)
4. apr. 2026190 kr46 kr (32%)
31. mar. 2026144 kr4 kr (3%)
30. mar. 2026148 kr4 kr (3%)
29. mar. 2026144 kr4 kr (3%)
28. mar. 2026148 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret