Gå til hovedindhold

DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm

DewaltRedskaberEAN: 3253561835247
Pris fra 493 krtil 719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 487 kr 22. maj

Sammenlign priser på DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 493 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DWST83524-1 taske til opbevaring af værktøj Sort, Gul Presenning
493 kr
Til butik
DeWALT DWST83524-1 taske til opbevaring af værktøj Sort, Gul Presenning billede

Produktinformation

DeWALT DWST83524-1. Produktfarve: Sort, Gul, Materiale: Presenning, Antal lommer: 30 lommer. Indvendige mål (B x D x H): 280 x 350 x 230 mm, Bredde: 300 mm, Dybde: 300 mm

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DWST83524-1
EAN: 3253561835247
Varenr.: 1001786587
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm
552 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Værktøjsrygsæk DeWALT ToughSystem 2.0 (sort/gul, presenning)
699 kr
Til butik
Værktøjsrygsæk DeWALT ToughSystem 2.0 (sort/gul, presenning) billede

Produktinformation

Robust værktøjsopbevaring til arbejde på fartenHold styr på dit håndværkergrej med den solide DeWALT ToughSystem 2.0 værktøjsrygsæk. Den er fremstillet i presenning og leveres i sort og gul, så den tåler en travl arbejdsdag og er let at spotte. Med hele 30 lommer, dedikeret penneholder og praktiske udvendige rum får du hurtigt adgang til det vigtigste værktøj. En kraftig lynlåslukning og komfortabelt håndtag gør den nem at tage med fra opgave til opgave.Til professionelle og gør‑det‑selv i værksted og byggeriRygsækken er ideel til elektrikere, montører og hobbysnedkere, der ønsker overskuelig og slidstærk værktøjsopbevaring. Indvendige mål på 28 × 35 × 23 cm giver plads til både håndværktøj og små tilbehørsbokse, mens den kompakte ydre størrelse gør den bekvem at transportere.VedligeholdelseOpbevar tørt, undgå stød, og hold den væk fra åben ild og varmekilder for at bevare funktion og udseende.Produkttype: VærktøjsrygsækFarve: Sort og gulMateriale: PresenningLukning: LynlåsAntal lommer: 30Penneholder: JaHåndtag: JaIndvendige mål (B × D × H): 28 × 35 × 23 cmUdvendige mål (H × B × D): 39 × 30 × 30 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Værktøjsopbevaring
Vægt: 5.6g
EAN: 3253561835247
Varenr.: 1933644
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Værktøjsrygsæk DeWALT ToughSystem 2.0 (sort/gul, presenning)
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK493 kr493 krKøb
2CS MEGASTORE DK552 kr591 krKøb
3Boligcenter DK699 kr699 krKøb
4Vivas DK719 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 487 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 937 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 673 kr.

Den nuværende pris på 493 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for DeWALT DWST83524-1, Sort, Gul, Presenning, 30 lommer, 280 x 350 x 230 mm, 300 mm, 300 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026493 kr6 kr (1%)
22. maj 2026487 kr18 kr (4%)
20. maj 2026505 kr20 kr (4%)
21. apr. 2026525 kr5 kr (1%)
28. mar. 2026530 kr66 kr (11%)
21. mar. 2026596 kr212 kr (26%)
8. mar. 2026808 kr14 kr (2%)
1. mar. 2026794 kr160 kr (25%)
21. feb. 2026634 kr104 kr (20%)
14. jan. 2026530 kr407 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret