Gå til hovedindhold

DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V

DeWALTRedskaberEAN: 3253561080616
Pris fra 1.387 krtil 3.067 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.680 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1387 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT TOUGHSYSTEM 2.0 Værktøjskasse med lys
1.387 kr
Til butik
DeWALT TOUGHSYSTEM 2.0 Værktøjskasse med lys billede

Produktinformation

DeWALT DWST08061 - kasse og værktøjskasse med integreret LED-lys - sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DWST08061-1
EAN: 3253561080616
Varenr.: 1002231711
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V
1.439 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt Tool Box
1.626 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT Toughsystem 2.0 åben boks med LED-lys DWST08061-1
2.162,94 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt TOUGHSYSTEM 2.0 LED lampe, værktøjskasse – DWST08061-1
3.067 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.387 kr1.387 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.439 kr1.439 krKøb
3Proshop DK1.626 kr1.626 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.162,94 kr2.162,94 krKøb
5Homeshop DK3.067 kr3.067 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V

PriceData har fulgt prisen på DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.362 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.478 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.442 kr.

Den nuværende pris på 1.387 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for DeWalt DWST08061-1 TOUGHSYSTEM 2.0 LED Arbejdslampe med Værktøjskasse - 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.387 kr26 kr (2%)
24. maj 20261.413 kr26 kr (2%)
3. maj 20261.387 kr81 kr (6%)
15. apr. 20261.468 kr1 kr (0%)
5. apr. 20261.467 kr1 kr (0%)
13. mar. 20261.468 kr2 kr (0%)
10. mar. 20261.466 kr12 kr (1%)
5. mar. 20261.478 kr10 kr (1%)
9. jan. 20261.468 kr3 kr (0%)
5. jan. 20261.471 kr29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret