Gå til hovedindhold

DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm

DewaltRedskaberEAN: 5035048692653
Pris fra 4.872 krtil 8.150 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3.278 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.717 kr 28. mar.

Sammenlign priser på DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4872 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DWE7492 Bordsav 2000W
4.872 kr
Til butik
DeWALT DWE7492 Bordsav 2000W billede

Produktinformation

DeWALT DWE7492 - Bordsav - 2000 W - 250 mm

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DWE7492
EAN: 5035048692653
Varenr.: 999652774
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm
5.252 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt Table Saw
5.777 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DWE7492 Bordsav 2000W
6.229 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bordrundsav DeWALT 250 mm - 2.000 W
-2%6.499 kr
Før 6.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bordrundsav DeWALT 250 mm - 2.000 W
-2%6.519 kr
Før 6.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 2000W bordsav, 250 mm, DWE7492-QS
7.348,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT Dewalt 250mm Bordsav - DWE7492-QS
8.150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.872 kr4.872 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.252 kr5.451 krKøb
3Proshop DK5.777 kr5.777 krKøb
4Ultrashop6.229 kr6.229 krKøb
5Boligcenter DK6.499 kr6.499 krKøb
6Vivas DK6.519 kr7.718 krKøb
7EL-GROSSISTEN7.348,5 kr7.348,5 krKøb
8Homeshop DK8.150 kr8.150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm

PriceData har fulgt prisen på DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.392 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 5.524 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.808 kr.

Den nuværende pris på 4.872 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for DeWalt DWE7492-QS Bordrundsav - 2000 W - 250 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.872 kr146 kr (3%)
23. maj 20264.726 kr54 kr (1%)
22. maj 20264.780 kr739 kr (13%)
21. maj 20265.519 kr793 kr (17%)
8. maj 20264.726 kr4 kr (0%)
7. maj 20264.722 kr802 kr (15%)
6. maj 20265.524 kr802 kr (17%)
1. maj 20264.722 kr58 kr (1%)
30. apr. 20264.780 kr58 kr (1%)
25. apr. 20264.722 kr58 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret