Gå til hovedindhold

DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T

DewaltSavklingerEAN: 5035048095737
Pris fra 112 krtil 226 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT ‎DT1956-QZ rundsavklinge 1 stk
112 kr
Til butik
DeWALT ‎DT1956-QZ rundsavklinge 1 stk billede

Produktinformation

DeWALT ‎DT1956-QZ. Mærke kompatibilitet: DeWALT. Pakkevægt: 779 g. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DT1956-QZ
EAN: 5035048095737
Varenr.: 999588158
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt ‎DT1956-QZ circular saw blade 250x30mm 24T
202 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T
226 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK112 kr112 krKøb
2Proshop DK202 kr241 krKøb
3CS MEGASTORE DK226 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T i 169 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 282 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for DeWALT DT1956-QZ Construction Rundsavsklinge - 250 mm - 24T de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026112 kr21 kr (16%)
30. maj 2026133 kr149 kr (53%)
25. maj 2026282 kr42 kr (18%)
8. maj 2026240 kr101 kr (73%)
7. maj 2026139 kr10 kr (8%)
2. maj 2026129 kr10 kr (7%)
5. apr. 2026139 kr11 kr (9%)
2. apr. 2026128 kr113 kr (47%)
20. mar. 2026241 kr4 kr (2%)
18. mar. 2026237 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret