Gå til hovedindhold

DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker

DewaltBorebitEAN: 5035048078402
Pris fra 237 krtil 329 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196,88 kr 2. maj

Sammenlign priser på DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DT0109-QZ Skruetrækker og borebitsæt 109 stk
237 kr
Til butik
DeWALT DT0109-QZ Skruetrækker og borebitsæt 109 stk billede

Produktinformation

DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DT0109-QZ
EAN: 5035048078402
Varenr.: 1000486177
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 109pc Mixed Accessory Set
257 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bitsæt DeWALT DT0109-QZ skruetrækker- og borebitsæt - 109 dele
289 kr
Til butik
Bitsæt DeWALT DT0109-QZ skruetrækker- og borebitsæt - 109 dele billede

Produktinformation

DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykkerGenereltAntal sætgenstande: 109Passende til: TræmetalbetonProdukttype: Skruetrækker og borebitsætDiversePakketype: Plastiketui...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Tilbehør til elværktøj
Vægt: 1.68g
EAN: 5035048078402
Varenr.: 1809439
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bitsæt DeWALT DT0109-QZ skruetrækker- og borebitsæt - 109 dele
309 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWalt Tillbehörssats 109 delar (DT0109-QZ)
-18%328 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker
328 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DT0109-QZ Skruetrækker og borebitsæt 109 stk
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK237 kr237 krKøb
2Proshop DK257 kr296 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Vivas DK309 kr378 krKøb
5Teknikproffset DK328 kr387 krKøb
6CS MEGASTORE DK328 kr367 krKøb
7Ultrashop329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker i 181 dage. Laveste pris i perioden er 196,88 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 282 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 237 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for DeWALT DT0109-QZ - Skruetrækker og borebitsæt - for træ, metal, beton - 109 stykker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026237 kr5 kr (2%)
19. maj 2026232 kr35,12 kr (18%)
2. maj 2026196,88 kr19,12 kr (9%)
19. apr. 2026216 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026217 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026219 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026220 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026221 kr4 kr (2%)
1. apr. 2026217 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret