Gå til hovedindhold

DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W

DewaltRedskaberEAN: 5035048356210
Pris fra 1.151 krtil 1.450 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.071 kr 3. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1151 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W
1.151 kr
Til butik
DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W billede

Produktinformation

DeWALT DCS391N - Cirkelsav - 460 W - 165 mm - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCS391N-XJ
EAN: 5035048356210
Varenr.: 994932396
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCS391N-XJ Rundsav - 18 V - SOLO
1.198 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 18v rundsav 55mm xr solo
1.256 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT DCS391N Rundsav Intet batteri 460W
1.269 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rundsav DeWALT DCS391N 165 mm - uden batteri og lader, 460 W
-5%1.289 kr
Før 1.364 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rundsav DeWALT DCS391N 165 mm - uden batteri og lader, 460 W
-5%1.309 kr
Før 1.384 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W
1.369 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt Dcs391n 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed
1.450 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.151 kr1.151 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.198 kr1.198 krKøb
3Proshop DK1.256 kr1.256 krKøb
4Teknikproffset DK1.269 kr1.328 krKøb
5Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
6Vivas DK1.309 kr1.378 krKøb
7Ultrashop1.369 kr1.369 krKøb
8Homeshop DK1.450 kr1.450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.071 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.154 kr.

Den nuværende pris på 1.151 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for DeWALT DCS391N Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 460W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.151 kr22 kr (2%)
29. maj 20261.173 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.181 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.189 kr63 kr (6%)
25. maj 20261.126 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.134 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.142 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.150 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.158 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.166 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret