Gå til hovedindhold

DeWALT DCS382N-XJ 18V XR bajonetsav - solo (uden batteri)

DewaltRedskaberEAN: 5035048748312
Pris fra 1.307 krtil 2.477,6 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.170,6 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.272 kr 2. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCS382N-XJ 18V XR bajonetsav - solo (uden batteri) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1307 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCS382N-XJ 18V XR Bajonetsav – Solo
1.307 kr
Til butik
DeWALT DCS382N-XJ 18V XR Bajonetsav – Solo billede

Produktinformation

DeWALT DCS382N-XJ 18V XR Bajonetsav – Solo

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCS382N-XJ
EAN: 5035048748312
Varenr.: 1001124759
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCS382N-XJ, 2,3 kg, 1 stk - SOLO
1.370 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCS382N-XJ Reciprocating Saw (Solo)
1.370 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT DCS382N-XJ 18V XR Bajonetsav – Solo
1.513 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCS382N-XJ 18V XR Bajonetsav – Solo
1.579 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 18V XR Bajonetsav, Solo - DCS382N-XJ
1.699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCS382N bajonetsav 18V XR - kulfri (solo)
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCS382N bajonetsav 18V XR - kulfri (solo)
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR bajonetsav DCS382N-XJ
2.477,6 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS382N-XJ 18V XR bajonetsav - solo (uden batteri) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS382N-XJ 18V XR bajonetsav - solo (uden batteri) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.307 kr1.307 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.370 kr1.370 krKøb
3Proshop DK1.370 kr1.370 krKøb
4Teknikproffset DK1.513 kr1.572 krKøb
5Ultrashop1.579 kr1.579 krKøb
6Homeshop DK1.699 kr1.699 krKøb
7Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
8Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
9EL-GROSSISTEN2.477,6 kr2.477,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCS382N-XJ 18V XR bajonetsav - solo (uden batteri)

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCS382N-XJ 18V XR bajonetsav - solo (uden batteri) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.271 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.403 kr.

Den nuværende pris på 1.307 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for DeWALT DCS382N-XJ 18V XR bajonetsav - solo (uden batteri). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for DeWALT DCS382N-XJ 18V XR bajonetsav - solo (uden batteri) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.307 kr48 kr (4%)
30. maj 20261.355 kr44 kr (3%)
7. maj 20261.311 kr23 kr (2%)
26. apr. 20261.288 kr144 kr (10%)
25. apr. 20261.432 kr3 kr (0%)
24. apr. 20261.435 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.437 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.438 kr1 kr (0%)
20. apr. 20261.439 kr4 kr (0%)
19. apr. 20261.435 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret