Gå til hovedindhold

DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO

DewaltMultifunktionelle værktøjerEAN: 5035048555491
Pris fra 1.257 krtil 1.953,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 696,75 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.034 kr 2. maj

Sammenlign priser på DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1257 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCS355NT-XJ Multicutter Intet batteri
1.257 kr
Til butik
DeWALT DCS355NT-XJ Multicutter Intet batteri billede

Produktinformation

DeWALT DCS355NT-XJ - Oscillerende multiværktøj - ledningfri - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCS355NT-XJ
EAN: 5035048555491
Varenr.: 994806701
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCS355NT-XJ oscillerende multiværktøj 18 V - uden batteri
-3%1.279 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DeWALT DCS355NT-XJ oscillerende multiværktøj 18 V - uden batteri billede

Produktinformation

DeWALT DCS355NT-XJ - Oscillerende multiværktøj - ledningfri - intet batteri - 18 VGenereltFunktioner: LED-lysbørsteløs motorværktøjsløs tilbehørsændringXR-batteriteknologidobbelt gripdobbelt håndtag-gaskontaktHastighed: 0 - 20000 opmProdukttype: Oscillerende multiværktøj - ledningfriStrøm (output): 300 WBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 18 VKapacitet: 5 AhTeknologi: LitiumionBæretaskeType: T STAK II etuiDiverseInkluderet tilbehør: 30 tilbehørssætStøj og vibration: Lydtryk - 86 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB | Lydstyrke - 97 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB | Vibration - 16.1 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s²Mål og vægtHøjde: 310 mmVægt: 1.06 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Multiværktøjer
Vægt: 4.09g
EAN: 5035048555491
Varenr.: 2007293
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCS355NT-XJ oscillerende multiværktøj 18 V - uden batteri
-3%1.299 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DeWALT DCS355NT-XJ oscillerende multiværktøj 18 V - uden batteri billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Multiværktøjer
Vægt: 4.09g
EAN: 5035048555491
Varenr.: 2007293
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCS355NT-XJ Multicutter Intet batteri
1.359 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO
1.731 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Dewalt Multi-cutter 18V XR DCS355NT med kuffert - Ekskl. batteri og lader
1.953,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.257 kr1.257 krKøb
2Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
3Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
4Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.731 kr1.731 krKøb
6vvsfittings.dk1.953,75 kr1.953,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.034 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.751 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.311 kr.

Den nuværende pris på 1.257 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for DeWALT DCS355NT Multi-Cutter, Batteridrevet - Leveres uden batteri og lader - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.257 kr22 kr (2%)
29. maj 20261.279 kr80 kr (6%)
27. maj 20261.359 kr102 kr (8%)
17. maj 20261.257 kr24 kr (2%)
15. maj 20261.281 kr24 kr (2%)
13. maj 20261.257 kr223 kr (22%)
2. maj 20261.034 kr71 kr (6%)
1. maj 20261.105 kr184 kr (14%)
28. apr. 20261.289 kr442 kr (26%)
27. apr. 20261.731 kr442 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret