Gå til hovedindhold

DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO

DewaltDekupørsaveEAN: 5035048356197
Pris fra 1.201 krtil 1.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.141 kr 27. mar.

Sammenlign priser på DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1201 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCS331N-XJ Stiksav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 400W
1.201 kr
Til butik
DeWALT DCS331N-XJ Stiksav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 400W billede

Produktinformation

DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCS331N-XJ
EAN: 5035048356197
Varenr.: 994037273
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCS331N-XJ
1.213 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO
1.224 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT DCS331N-XJ Stiksav Intet batteri 400W
1.309 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stiksav DeWALT DCS331N-XJ 18 V - uden batteri og lader, 400 W
-27%1.319 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stiksav DeWALT DCS331N-XJ 18 V - uden batteri og lader, 400 W
-26%1.339 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCS331N-XJ Stiksav 18V Batteri og lader ikke inkluderet 400W
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.201 kr1.201 krKøb
2Proshop DK1.213 kr1.213 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.224 kr1.224 krKøb
4Teknikproffset DK1.309 kr1.368 krKøb
5Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
6Vivas DK1.339 kr1.408 krKøb
7Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.108 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.342 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.215 kr.

Den nuværende pris på 1.201 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for DeWALT DCS331N-XJ - Stiksav - ledningfri - 400 W - intet batteri - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.201 kr4 kr (0%)
29. maj 20261.205 kr32 kr (3%)
27. maj 20261.173 kr32 kr (3%)
21. maj 20261.205 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.211 kr6 kr (0%)
6. maj 20261.205 kr64 kr (6%)
27. mar. 20261.141 kr6 kr (1%)
22. feb. 20261.147 kr78 kr (6%)
21. feb. 20261.225 kr7 kr (1%)
20. feb. 20261.232 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret