Gå til hovedindhold

DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde

DeWaltPlanterEAN: 5035048811047
Pris fra 4.068 krtil 4.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 851 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.942 kr 14. mar.

Sammenlign priser på DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4068 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde
4.068 kr
Til butik
DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde billede

Produktinformation

DeWALT DCMWP500N-XJ - Græsslåmaskine - ledningfri - 54V XR, batteri medfølger ikke - 53 cm - 1400 m2

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCMWP500N-XJ
EAN: 5035048811047
Varenr.: 1002837211
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCMWP500N-XJ, 1 stk
4.102 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dewalt plæneklipper 54V, DCMWP500N-XJ
4.599 kr
Til butik
Dewalt plæneklipper 54V, DCMWP500N-XJ billede

Produktinformation

Stærk batteriplæneklipper til store haver fleksibilitet og komfort i étMed denne Dewalt batteriplæneklipper får du en pålidelig makker til græsplænen, der kombinerer kraftfuld ydelse med moderne komfort. Modellen er selvkørende og en del af det avancered...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: yellow/black
Størrelse: 53 cm
EAN: 5035048811047
Varenr.: 881413747
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dewalt plæneklipper 54V, DCMWP500N-XJ
4.599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Plæneklipper DeWALT DCMWP500N-XJ
4.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Plæneklipper DeWALT DCMWP500N-XJ
4.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.068 kr4.068 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.102 kr4.301 krKøb
3Greenline4.599 kr4.599 krKøb
4LavprisEl4.599 kr4.599 krKøb
5Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
6Vivas DK4.919 kr5.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde i 145 dage. Laveste pris i perioden er 3.942 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 6.631 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.488 kr.

Den nuværende pris på 4.068 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for DeWALT DCMWP500N-XJ Græsslåmaskine Elektrisk 53 cm Skærebredde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.068 kr3 kr (0%)
31. maj 20264.065 kr3 kr (0%)
30. maj 20264.062 kr3 kr (0%)
28. maj 20264.065 kr10 kr (0%)
24. maj 20264.055 kr303 kr (7%)
23. maj 20264.358 kr65 kr (2%)
22. maj 20264.293 kr5 kr (0%)
20. maj 20264.288 kr5 kr (0%)
17. maj 20264.283 kr18 kr (0%)
16. maj 20264.265 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret