Gå til hovedindhold

DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg

Pris fra 1.566 krtil 1.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 433 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.531 kr 21. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1566 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWalt DCH263NK-XJ 18V Borehammer Intet batteri
1.566 kr
Til butik
DeWalt DCH263NK-XJ 18V Borehammer Intet batteri billede

Produktinformation

DeWalt DCH263NK-XJ - Roterende hammer - SDS-plus - 3 Joule - 18 V - Batteri medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCH263NK-XJ
EAN: 5035048806043
Varenr.: 1001124720
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCH263NK-XJ Hammer Drill
1.607 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg
1.626 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWalt DCH263NK-XJ 18V borehammer - uden batteri (SDS-plus, 3 J)
-10%1.899 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWalt DCH263NK-XJ 18V borehammer - uden batteri (SDS-plus, 3 J)
-9%1.919 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWalt DCH263NK-XJ 18V Borehammer Intet batteri
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.566 kr1.566 krKøb
2Proshop DK1.607 kr1.607 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.626 kr1.626 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
6Ultrashop1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.505 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 2.164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.583 kr.

Den nuværende pris på 1.566 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for DeWALT DCH263NK-XJ, SDS-plus, Gul, 9,1 m/s², Batteri, 18 V, 2,7 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.566 kr33 kr (2%)
15. maj 20261.599 kr33 kr (2%)
6. maj 20261.566 kr33 kr (2%)
1. maj 20261.599 kr21 kr (1%)
30. apr. 20261.620 kr24 kr (1%)
25. apr. 20261.644 kr37 kr (2%)
24. apr. 20261.607 kr8 kr (1%)
23. apr. 20261.599 kr68 kr (4%)
21. apr. 20261.531 kr2 kr (0%)
20. apr. 20261.533 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret