Gå til hovedindhold

DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V

DewaltRedskaberEAN: 5035048716076
Pris fra 2.028 krtil 2.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 371 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.008 kr 16. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2028 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V
2.028 kr
Til butik
DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V billede

Produktinformation

DeWALT DCGG571NK-XJ - Fedtpistol - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCGG571NK-XJ
EAN: 5035048716076
Varenr.: 994806698
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCGG571NK-XJ - grease gun
2.077 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCGG571NK-XJ - Fedtpistol - intet batteri - 18 V
2.114 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Akku fedtpistol 18V DeWALT DCGG571NK
-4%2.299 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Akku fedtpistol 18V DeWALT DCGG571NK
-4%2.319 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Intet batteri 18V
2.321 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V
2.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.028 kr2.028 krKøb
2Proshop DK2.077 kr2.077 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.114 kr2.114 krKøb
4Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
5Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb
6Teknikproffset DK2.321 kr2.390 krKøb
7Ultrashop2.399 kr2.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.975 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 2.174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.068 kr.

Den nuværende pris på 2.028 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for DeWALT DCGG571NK-XJ Fedtpistol Batteri og lader ikke inkluderet 18V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.028 kr5 kr (0%)
19. maj 20262.033 kr6 kr (0%)
14. maj 20262.039 kr1 kr (0%)
19. apr. 20262.038 kr14 kr (1%)
18. apr. 20262.052 kr44 kr (2%)
16. apr. 20262.008 kr11 kr (1%)
15. apr. 20262.019 kr19 kr (1%)
11. apr. 20262.038 kr2 kr (0%)
10. apr. 20262.040 kr2 kr (0%)
20. mar. 20262.038 kr50 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret