Gå til hovedindhold

DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader

DewaltSlibemaskinerEAN: 5035048791486
Pris fra 2.954 krtil 3.263 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 309 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.595 kr 31. mar.

Sammenlign priser på DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2954 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCG409VST1-QW bonemaskine og slibemaskine
2.954 kr
Til butik
DeWALT DCG409VST1-QW bonemaskine og slibemaskine billede

Produktinformation

DeWALT DCG409VST1-QW. Antal pr. pakke: 1 stk. V��gt: 1,8 kg

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCG409VST1-QW
EAN: 5035048791486
Varenr.: 1001124712
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader
3.199 kr
Til butik
DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader billede

Produktinformation

Effektiv vinkelsliber til krævende opgaverDeWALT DCG409VST1-QW er et robust sæt til dig, der ønsker en mobil og kraftfuld vinkelsliber til slibning og skæring på byggepladsen eller i værkstedet. Sættet indeholder maskine, 18V XR FLEXVOLT-batteri, lader og solid kuffert, så du er klar til arbejdet med det samme. Den kompakte maskine giver god kontrol og komfort ved langvarige opgaver.Til professionelle og gør‑det‑selvDen batteridrevne løsning gør det nemt at komme til, også hvor der ikke er adgang til strøm. Med kufferten holder du udstyret samlet og beskyttet, mens hurtigladeren sørger for, at dit XR FLEXVOLT-batteri hurtigt er klar igen.Produkttype: Vinkelsliber sætPakken indeholder: Maskine, batteri, lader og kuffertStrømkilde: Batteri (18V XR FLEXVOLT)Vægt: 1,8 kgAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Vinkelslibere
Vægt: 6.59g
EAN: 5035048791486
Varenr.: 2021049
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader
3.219 kr
Til butik
DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader billede

Produktinformation

Effektiv vinkelsliber til krævende opgaverDeWALT DCG409VST1-QW er et robust sæt til dig, der ønsker en mobil og kraftfuld vinkelsliber til slibning og skæring på byggepladsen eller i værkstedet. Sættet indeholder maskine, 18V XR FLEXVOLT-batteri, lader og solid kuffert, så du er klar til arbejdet med det samme. Den kompakte maskine giver god kontrol og komfort ved langvarige opgaver.Til professionelle og gør‑det‑selvDen batteridrevne løsning gør det nemt at komme til, også hvor der ikke er adgang til strøm. Med kufferten holder du udstyret samlet og beskyttet, mens hurtigladeren sørger for, at dit XR FLEXVOLT-batteri hurtigt er klar igen.Produkttype: Vinkelsliber sætPakken indeholder: Maskine, batteri, lader og kuffertStrømkilde: Batteri (18V XR FLEXVOLT)Vægt: 1,8 kgAntal pr. pakke: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Vinkelslibere
Vægt: 6.59g
EAN: 5035048791486
Varenr.: 2021049
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCG409VST1-QW, 1 stk, 1,8 kg
3.263 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCG409VST1-QW Angle Grinder
3.263 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.954 kr2.954 krKøb
2Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
3Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.263 kr3.263 krKøb
5Proshop DK3.263 kr3.263 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader i 134 dage. Laveste pris i perioden er 2.595 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 3.335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.915 kr.

Den nuværende pris på 2.954 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DeWALT DCG409VST1-QW vinkelsliber sæt - 18V XR FLEXVOLT batteri, kuffert og lader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.954 kr1 kr (0%)
2. jun. 20262.955 kr2 kr (0%)
1. jun. 20262.957 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.958 kr5 kr (0%)
30. maj 20262.953 kr3 kr (0%)
29. maj 20262.950 kr3 kr (0%)
28. maj 20262.953 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.952 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.953 kr8 kr (0%)
24. maj 20262.945 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret