Gå til hovedindhold

DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet

Pris fra 2.075 krtil 5.050 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.975 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.024 kr 16. maj

Sammenlign priser på DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2075 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet
2.075 kr
Til butik
DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

DeWALT DCF620D2K-QW - Skruetrækker til gipsvæg - ledningfri - 1/4" unbrakosokkel - 30 N·m - 2 batterier - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCF620D2K-QW
EAN: 5035048468524
Varenr.: 994806673
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR Brushless Collated Drywall Screwdriver
2.119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet
2.529 kr
Til butik
DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg Oplev effektivitet og præcision med DeWALT DCF620D2K-QW skruetrækkeren designet specielt til gipsvægge. Denne kraftfulde skruetrækker gør det nemt at montere gipsplader hurtigt og effektivt, hvilket sparer dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: skal sorteres
EAN: 5035048468524
Varenr.: 40686
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruemaskine DeWALT DCF620D2K-QW 18V XR - akku gips/skruetrækker
-4%2.699 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruemaskine DeWALT DCF620D2K-QW 18V XR - akku gips/skruetrækker
-4%2.719 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR kulløs gipsskruemaskine inkl. 2 x 2,0Ah batterier – DCF620D2K-QW
5.050 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.075 kr2.075 krKøb
2Proshop DK2.119 kr2.119 krKøb
3Ultrashop2.529 kr2.529 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb
6Homeshop DK5.050 kr5.050 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.024 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 2.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.129 kr.

Den nuværende pris på 2.075 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for DeWALT DCF620D2K-QW Skruetrækker til gipsvæg 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.075 kr33 kr (2%)
22. maj 20262.108 kr3 kr (0%)
20. maj 20262.105 kr78 kr (4%)
17. maj 20262.027 kr3 kr (0%)
16. maj 20262.024 kr3 kr (0%)
15. maj 20262.027 kr191 kr (9%)
12. maj 20262.218 kr191 kr (9%)
10. maj 20262.027 kr2 kr (0%)
9. maj 20262.025 kr80 kr (4%)
30. apr. 20262.105 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret