Gå til hovedindhold

DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri

DeWALTRedskaberEAN: 5035048648889
Pris fra 2.556 krtil 3.399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 843 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.549 kr 26. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2556 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWalt DCE531N-XJ 18V XR Betonvibrator Intet batteri
2.556 kr
Til butik
DeWalt DCE531N-XJ 18V XR Betonvibrator Intet batteri billede

Produktinformation

DeWalt DCE531N-XJ - 18V - Betonvibrator - intet batteri

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCE531N-XJ
EAN: 5035048648889
Varenr.: 999363270
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri
-21%2.999 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWalt DCE531N-XJ 18V XR Betonvibrator Intet batteri
2.999 kr
Til butik
DeWalt DCE531N-XJ 18V XR Betonvibrator Intet batteri billede

Produktinformation

DeWalt DCE531N-XJ 18V XR Betonvibrator - Intet batteri Oplev effektiviteten med DeWalt DCE531N-XJ 18V XR Betonvibrator, designet til at give en jævn og professionel finish på dine betonprojekter. Dette kraftfulde værktøj leverer overlegen vibration for at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: skal sorteres
EAN: 5035048648889
Varenr.: 131259
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri
-21%3.019 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCE531N-XJ, 1 stk
3.132 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR betonvibrator – solo – DCE531N-XJ
3.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.556 kr2.556 krKøb
2Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
3Ultrashop2.999 kr2.999 krKøb
4Vivas DK3.019 kr3.088 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.132 kr3.132 krKøb
6Homeshop DK3.399 kr3.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.549 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 3.132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.862 kr.

Den nuværende pris på 2.556 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for DeWALT DCE531N-XJ 18V XR betonvibrator - uden batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.556 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.567 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.578 kr11 kr (0%)
14. maj 20262.589 kr11 kr (0%)
12. maj 20262.600 kr11 kr (0%)
9. maj 20262.611 kr11 kr (0%)
8. maj 20262.622 kr22 kr (1%)
28. apr. 20262.644 kr95 kr (4%)
26. apr. 20262.549 kr255 kr (9%)
24. apr. 20262.804 kr328 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret