Gå til hovedindhold

DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri

DewaltRedskaberEAN: 5902013963448
Pris fra 987 krtil 1.483,09 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 496,09 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 963 kr 21. mar.

Sammenlign priser på DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 987 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR Inflator
987 kr
Til butik
Dewalt 18V XR Inflator billede

Produktinformation

DCC018N-XJ XR 18 V trådløs minikompressor fra Dewalt er lille og kompakt, hvilket gør den ideel til oppumpning af cykel- og bildæk samt lignende genstande. Den har også en sugefunktion til indendørs og udendørs brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: DCC018N-XJ
EAN: 5902013963448
Varenr.: 2697603
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt XR mini-kompressor, 18V, u. batteri
987 kr
Til butik
DeWalt XR mini-kompressor, 18V, u. batteri billede

Produktinformation

Få luft med tryk med Dewalt mini-kompressor Denne elektriske luftpumpe er meget nem at have med på arbejdspladsen, stående i skuret eller med i varevognen, da den kører på Dewalts 18V XR batteri, som også benyttes mange andre af Dewalt maskinerne. Pumpen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Øvrigt udstyr
EAN: 5902013963448
Varenr.: 881414870
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri
999 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCC018N-XJ Kompakt Kompressor 18 V - SOLO
1.034 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCC018N 18V XR kompressor - kompakt luftpumpe
-1%1.189 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCC018N 18V XR kompressor - kompakt luftpumpe
-1%1.209 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dewalt Dcc018n-xj 18v Xr Mini Compressor Solo
1.289,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT DCC018N-XJ 18V XR Minikompressor Solo
1.342 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR kompakt pumpe 11 bar – DCC018N-XJ
1.350 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR pumpe DCC018N
1.483,09 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK987 kr1.026 krKøb
2LavprisVærktøj987 kr987 krKøb
3CompuMail DK999 kr999 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.034 kr1.034 krKøb
5Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
6Vivas DK1.209 kr1.288 krKøb
7Gucca.dk1.289,95 kr1.289,95 krKøb
8Teknikproffset DK1.342 kr1.401 krKøb
9Homeshop DK1.350 kr1.350 krKøb
10EL-GROSSISTEN1.483,09 kr1.483,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri

PriceData har fulgt prisen på DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri i 181 dage. Laveste pris i perioden er 963 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 1.082 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.000 kr.

Den nuværende pris på 987 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for DeWalt DCC018N-XJ 18V XR Luftkompressor 11 bar Intet Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026987 kr16 kr (2%)
26. maj 2026971 kr16 kr (2%)
25. maj 2026987 kr16 kr (2%)
24. maj 2026971 kr11 kr (1%)
2. apr. 2026982 kr3 kr (0%)
29. mar. 2026985 kr22 kr (2%)
21. mar. 2026963 kr19 kr (2%)
20. mar. 2026982 kr19 kr (2%)
7. mar. 2026963 kr7 kr (1%)
6. mar. 2026970 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret