Gå til hovedindhold

DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule

DewaltRedskaberEAN: 5035048648650
Pris fra 2.034 krtil 5.479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.445 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.988 kr 25. apr.

Sammenlign priser på DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2034 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT D25333K-QS Borehammer 950W med ledning 3.5Joule
2.034 kr
Til butik
DeWALT D25333K-QS Borehammer 950W med ledning 3.5Joule billede

Produktinformation

DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 joule

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: D25333K
EAN: 5035048648650
Varenr.: 993244854
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule
2.150 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 30mm SDS-Plus Hammer Drill
2.150 kr
Til butik
Dewalt 30mm SDS-Plus Hammer Drill billede

Produktinformation

Category-leading high speed drilling performance. Rotation stop mode for light chiselling in soft masonry, plaster, tiles and light concrete and impact-stop mode for rotary only drilling in wood and metal. Perform & Protect: best-in-class vibration at 6.9m/s², minimising user fatigue. Mechanical clutch reduces sudden high-torque reaction should the bit jam. 3 mode mechanism (Hammer & Rotary / Rotary only / Chisel only) gives versatility for multi applications. Compact, lightweight and ergonomic design for improved comfort and support during extended operating periods. Ideal for drilling anchors and fixing holes into concrete, brick and masonry from 4mm to 30mm. Perform & Protect: with D25304DH (sold separately) helps to reduce harmful airborne emitted into atmosphere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: D25333K
EAN: 5035048648650
Varenr.: 2993992
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Borehammer SDS Plus DeWALT D25333K - 950 W
2.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Borehammer SDS Plus DeWALT D25333K - 950 W
2.319 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 30 mm SDS-Plus Kombi-hammer – D25333K-QS
5.479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.034 kr2.034 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.150 kr2.150 krKøb
3Proshop DK2.150 kr2.150 krKøb
4Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
5Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb
6Homeshop DK5.479 kr5.479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule

PriceData har fulgt prisen på DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.988 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 2.121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.047 kr.

Den nuværende pris på 2.034 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for DeWALT D25333K-QS - Roterende hammer - 950 W - 3 tilstande - SDS-plus - 3.5 Joule de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.034 kr36 kr (2%)
22. maj 20261.998 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.999 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.998 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.997 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.999 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.000 kr3 kr (0%)
30. apr. 20262.003 kr2 kr (0%)
28. apr. 20262.005 kr7 kr (0%)
26. apr. 20261.998 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret