Gå til hovedindhold

Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser - solo - DCW600N-XJ

DewaltFræsemaskinerEAN: 5035048711798
Pris fra 1.712 krtil 2.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 807 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.684 kr 22. maj

Sammenlign priser på Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser - solo - DCW600N-XJ og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1712 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCW600N-XJ router og overfræser
1.712 kr
Til butik
DeWALT DCW600N-XJ router og overfræser billede

Produktinformation

DeWALT DCW600N-XJ. Vægt: 1,54 kg. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCW600N
EAN: 5035048711798
Varenr.: 1001505335
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser – solo – DCW600N-XJ
1.999 kr
Til butik
Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser – solo – DCW600N-XJ billede

Produktinformation

Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser – solo – DCW600N-XJ Dewalt DCW600N-XJ er en kompakt og præcis 18V XR kulløs håndoverfræser, der er ideel til kantfræsning, notfræsning og andre præcisionsopgaver i træ. Den batteridrevne løsning giver maksimal bevægelsesfrihed uden ledninger og gør arbejdet mere fleksibelt. Den effektive kulløse motor leverer stabil ydeevne og lang driftstid, mens den variable elektroniske hastighed gør det muligt at tilpasse hastigheden til forskellige materialer. Has...

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: løse enheder
Vægt: 2.62g
Artikel nr.: DCW600N-XJ
EAN: 5035048711798
Varenr.: 2046449
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCW600N-XJ Router/Trimmer (Solo)
2.113 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCW600N-XJ, 1,54 kg, 1 stk
2.323 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V kantfræser 8mm solo, DCW600N-XJ
2.324,98 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overfræser 18V DeWALT DCW600N-XJ - kompakt trimmer
-7%2.499 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overfræser 18V DeWALT DCW600N-XJ - kompakt trimmer
-7%2.519 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser - solo - DCW600N-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser - solo - DCW600N-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.712 kr1.712 krKøb
2Homeshop DK1.999 kr1.999 krKøb
3Proshop DK2.113 kr2.113 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.323 kr2.323 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.324,98 kr2.324,98 krKøb
6Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
7Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser - solo - DCW600N-XJ

PriceData har fulgt prisen på Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser - solo - DCW600N-XJ i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.684 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.872 kr.

Den nuværende pris på 1.712 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser - solo - DCW600N-XJ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Dewalt 18V XR kulløs 8 mm håndoverfræser - solo - DCW600N-XJ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.712 kr28 kr (2%)
22. maj 20261.684 kr28 kr (2%)
20. maj 20261.712 kr51 kr (3%)
16. maj 20261.763 kr69 kr (4%)
15. maj 20261.832 kr20 kr (1%)
14. maj 20261.852 kr147 kr (7%)
11. maj 20261.999 kr52 kr (3%)
8. maj 20261.947 kr52 kr (3%)
7. maj 20261.999 kr52 kr (3%)
5. maj 20261.947 kr52 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret