Gå til hovedindhold

DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ

DewaltRedskaberEAN: 5035048742006
Pris fra 1.734 krtil 2.199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 465 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.692 kr 3. maj

Sammenlign priser på DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1734 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT XR DCG409NT- Vinkelsliber 18V
1.734 kr
Til butik
DeWALT XR DCG409NT- Vinkelsliber 18V billede

Produktinformation

DeWALT XR DCG409NT- - Vinkelkværn - ledningfri - 125 mm - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCG409NT
EAN: 5035048742006
Varenr.: 999229418
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT XR DCG409NT- - Vinkelkværn - ledningfri - 125 mm - 18 V
1.849 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR 125mm Angle Grinder With Flexvolt Advantage - Bare Unit
1.849 kr
Til butik
Dewalt 18V XR 125mm Angle Grinder With Flexvolt Advantage - Bare Unit billede

Produktinformation

Rubber Overmould provides enhanced grip and comfort. Brushless motor provides improved runtime and durability. Electronic Brake stops the wheel quickly when the trigger is released. Electronic Clutch reduces the kickback reaction in the event of a pinch or stall. An Electronic Clutch reacts to a bind up situation by switching off the tool. Electronic soft start for a more controlled start-up...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Vinkelsliber
Artikel nr.: DCG409NT
EAN: 5035048742006
Varenr.: 2990748
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinkelsliber DeWALT DCG409NT-XJ 12,5 cm - 9.000 o/min - 1,8 kg
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinkelsliber DeWALT DCG409NT-XJ 12,5 cm - 9.000 o/min - 1,8 kg
1.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT XR DCG409NT- Vinkelsliber 18V
2.129 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.734 kr1.734 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.849 kr1.849 krKøb
3Proshop DK1.849 kr1.849 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb
6Ultrashop2.129 kr2.129 krKøb
7Homeshop DK2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ

PriceData har fulgt prisen på DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ i 105 dage. Laveste pris i perioden er 1.636 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 2.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.728 kr.

Den nuværende pris på 1.734 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Vinkelsliber 125mm TSTAK Løs Enhed - DCG409NT-XJ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.734 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.733 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.730 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.733 kr5 kr (0%)
24. maj 20261.728 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.724 kr24 kr (1%)
22. maj 20261.700 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.698 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.697 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.699 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret