Gå til hovedindhold

DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ

DewaltRedskaberEAN: 5035048739549
Pris fra 1.934 krtil 2.750 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 816 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1934 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCS386NT-XJ Bajonetsav 18V
1.934 kr
Til butik
DeWALT DCS386NT-XJ Bajonetsav 18V billede

Produktinformation

DeWALT DCS386NT-XJ. Motortype: Børstefri, Produktfarve: Sort, Gul. Tomgangshastighed (maks.): 3000 spm, Skærekapacitet (rør): 13 cm, Lydeffektniveau: 95 dB. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Højde: 160 mm, Vægt: 3,5 kg

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCS386NT-XJ
EAN: 5035048739549
Varenr.: 999358044
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCS386NT-XJ, Børstefri, Sort, Gul, 3000 spm, 13 cm, 95 dB, 84 dB
1.987 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR Reciprocating Saw With Flexvolt Advantage - Bare Unit
1.992 kr
Til butik
Dewalt 18V XR Reciprocating Saw With Flexvolt Advantage - Bare Unit billede

Produktinformation

DEWALT Brushless Motor for extended run-time, reliability & durability. Intelligent variable speed trigger and lock off switch. Lever action keyless blade clamp for tool-free blade change. Pivoting Shoe with open top for high stability and visibility during a cut. LED for clear illumination...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Bajonetsav
Artikel nr.: DCS386NT-XJ
EAN: 5035048739549
Varenr.: 2990750
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bajonetsav DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage, børsteløs
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bajonetsav DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage, børsteløs
2.419 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ
2.750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.934 kr1.934 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.987 kr1.987 krKøb
3Proshop DK1.992 kr1.992 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.508 krKøb
6Homeshop DK2.750 kr2.750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ

PriceData har fulgt prisen på DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.934 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 2.307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.048 kr.

Den nuværende pris på 1.934 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for DeWALT 18V XR FlexVolt Advantage Bajonetsav TSTAK Løs Enhed - DCS386NT-XJ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.934 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.938 kr10 kr (1%)
20. maj 20261.948 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.950 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.949 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.950 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.949 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.948 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.949 kr1 kr (0%)
29. mar. 20261.948 kr35 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret