Gå til hovedindhold

Danfoss DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel

DanfossEludstyrEAN: 5703466003886
Pris fra 139 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 30. apr.

Sammenlign priser på DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Devi tilslutningsæt for frostsikring
139 kr
Til butik
Devi tilslutningsæt for frostsikring billede

Produktinformation

Tilslutningssæt for koldkabel til varmekabel

Produktspecifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Varme
EAN: 5703466003886
Varenr.: 7239105643
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Tilslutningssæt til kold kabel
151 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tilslutningssæt F/kold Kabel T/selvbegrænset Varmekabel
151 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel
152 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEVICRIMP TIL- OG AFSLUTN. SELVBEGRÆNS.
153,46 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Devi tilslutningsæt for frostsikring
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl139 kr139 krKøb
2Proshop DK151 kr190 krKøb
3Elvvs.dk151 kr151 krKøb
4CS MEGASTORE DK152 kr191 krKøb
5EL-GROSSISTEN153,46 kr153,46 krKøb
6Greenline169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel

PriceData har fulgt prisen på DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for DEVIcrimp til- og afslutningssæt selvbegrænsende varmekabel, kabel til kold kabel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026139 kr1 kr (1%)
31. maj 2026140 kr11 kr (7%)
30. maj 2026151 kr10 kr (7%)
28. maj 2026141 kr1 kr (1%)
26. maj 2026142 kr8 kr (6%)
24. maj 2026134 kr1 kr (1%)
21. maj 2026135 kr1 kr (1%)
19. maj 2026136 kr1 kr (1%)
17. maj 2026137 kr1 kr (1%)
15. maj 2026138 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret