Gå til hovedindhold

Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid

DeuterBabybæreselerEAN: 4046051115528
Pris fra 1.573 krtil 1.729 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.564 kr 22. maj

Sammenlign priser på Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1573 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Deuter Baby Bæretaske Kid Comfort Active Midnight
1.573 kr
Til butik
Deuter Baby Bæretaske Kid Comfort Active Midnight billede

Produktinformation

Deuter - 362012130030 - Baby Bæretaske - Kid Comfort Active - Midnight - Komfortabel - Justerbar - Sikkerhedsseler - Letvægts

Produktspecifikationer

Mærke: Deuter
Artikel nr.: 362012130030
EAN: 4046051115528
Varenr.: 998997854
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærestol til børn Deuter Kid Comfort Active - blå
-15%1.699 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærestol til børn Deuter Kid Comfort Active - blå billede

Produktinformation

Fordele ved bærestol til børnGør ture og hverdagsudflugter lettere med Deuter Kid Comfort Active. Denne baby carrier rygsæk er skabt til komfort for både barn og bærer med åndbart materiale, justerbare stropper og stabil ryglænsløsning. Den anbefales til både dreng og pige og kan bruges fra ca. 8 måneder, når barnet kan sidde selvstændigt.Gennemtænkt design til aktive familierModellen har hoftebælte med lomme, højdejusterbart VariQuick-system og brystrem for god fordeling af vægten. Solskærm, fodstøtte og ryglæn giver ekstra komfort for den lille, mens frontlomme og nøgleclip hjælper dig med at organisere det nødvendige. Den foldbare konstruktion gør den lettere at opbevare og transportere.Holdbar og letBærestolen er fremstillet i polyamid med lineær masseudensitet 210 D og har Lite Air-bæresystem. Maksimal bærekapacitet er 22 kg.Produkttype: Baby carrier rygsækAnbefalet minimumsalder: 8 månederMaks. vægtkapacitet: 22 kgMateriale: Polyamid, 210 DFarve: BlåStropper: Justerbare med brystrem og hoftebælteEkstra: Solskærm, fodstøtte, ryglæn, nøgleholder, håndtagLommer: Frontlomme og hoftebælte-lommeFunktioner: VariQuick-system, Lite Air, side-meshindsatser, åndbart materiale, foldbart designMål: H 70 cm × B 43 cm × D 34 cmVægt: 2,68 kgPakken indeholder: 1 stk.Sikkerhed: Sørg for korrekt fastspænding; efterlad ikke barnet uden opsyn; læs brugsvejledningen før første brug...

Produktspecifikationer

Mærke: Deuter
Kategori: Bæreseler
Vægt: 13.82g
EAN: 4046051115528
Varenr.: 1891786
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærestol til børn Deuter Kid Comfort Active - blå
-15%1.719 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærestol til børn Deuter Kid Comfort Active - blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Deuter
Kategori: Bæreseler
Vægt: 13.82g
EAN: 4046051115528
Varenr.: 1891786
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid
1.729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.573 kr1.573 krKøb
2Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
3Vivas DK1.719 kr1.888 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.729 kr1.729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid

PriceData har fulgt prisen på Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.564 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.632 kr.

Den nuværende pris på 1.573 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Deuter Kid Comfort Active, Baby bærerygsæk, Dreng/Pige, 22 kg, Blå, Polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.573 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.574 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.572 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.569 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.572 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.570 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.567 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.565 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.564 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.568 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret