Gå til hovedindhold

Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose

Design By UsLoftslampebeslagEAN: 5713874230231
Pris fra 2.583 krtil 3.690 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.107 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.465 kr 17. maj

Sammenlign priser på Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2583 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Wave Optic væglampe, rosa
-28%2.583 kr
Før 3.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Wave Optic væglampe, rosa billede

Produktinformation

Design By Us New Wave Optic væglampe, rosa Skærm i smoke, rosa eller klart håndmalet glas med sølvkant og top i lakeret aluminium. Tilkøb eyeball for forstærket effekt af struktur og spil på væggen.

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: New Wave Optic
EAN: 5713874230231
Varenr.: 23023
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
New Wave Optic Væglampe Rose/Gold DESIGN BY US
-17%2.825 kr
Før 3.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Wave Optic Væglampe Rose/Gold DESIGN BY US billede

Produktinformation

New Wave Optic Væglampe Rose/Gold er et helt unikt design, der giver et absolut spændende og smukt lys. Den mundblæste glasskærm er formet med bølger, der giver lampen et yderst elegant udtryk. Når lampen er tændt, kaster det bølgede glas et smukt spil mellem lys og skygger ud i rummet. Lampen er tilgængelig som både pendel eller væglampe i to forskellige størrelser. Pendlen sender et stemningsfuldt mønster ud i omgivelserne, mens væglampen kaster et strålende lys op på væggen, 360 grader omkring lampens skærm. New Wave Optic fås I tre forskellige farver; Klar, smoked og rosa glas – de stilfulde lamper passer let ind i det moderne hjem uanset indretningsstil. Bemærk. Fordi glasset er mundblæst, kan der forekomme variationer i glassets overflade og farve. OBS! New Wave Optic Wall Opal/White er den eneste model, hvor der medfølger en Eyeball, som giver det særdeles flotte lysspil opad væggen. Du kan sagtens tilkøbe en Eyeball til de andre New Wave Optic væglamper for det æstetiske lysspil. Se de forskellige Eyeballs Denne lampe leveres uden øjenindsats - denne kan bestilles separat..

Produktspecifikationer

Mærke: DESIGN BY US
Kategori: 3006
EAN: 5713874230231
Varenr.: 10027720
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose
-25%3.210 kr
Før 4.288 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
New Wave Optic Væglampe Rose - Design By Us
3.690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk2.583 kr2.583 krKøb
2Lampemesteren DK2.825 kr2.825 krKøb
3KitchenTime DK3.210 kr3.210 krKøb
4Luxlight.dk3.690 kr3.690 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose

PriceData har fulgt prisen på Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose i 158 dage. Laveste pris i perioden er 2.465 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 2.825 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.615 kr.

Den nuværende pris på 2.583 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Design By Us New Wave Optic væglampe Ø26 cm Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20262.583 kr118 kr (5%)
17. maj 20262.465 kr360 kr (13%)
16. maj 20262.825 kr360 kr (15%)
15. maj 20262.465 kr8 kr (0%)
3. maj 20262.473 kr352 kr (12%)
2. maj 20262.825 kr360 kr (15%)
21. apr. 20262.465 kr265,67 kr (10%)
20. apr. 20262.730,67 kr10,36 kr (0%)
19. apr. 20262.720,31 kr255,31 kr (10%)
6. feb. 20262.465 kr360 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret