Gå til hovedindhold

Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml

DermalogicaHudplejeEAN: 0666151113695
Pris fra 196 krtil 436,9 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 240,9 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF50 15ml
-20%196 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF50 15ml billede

Produktinformation

En 3-i-1 daglig fugtighedscreme, der synligt strammer op, tilfører fugt til huden og beskytter med bredspektret SPF50.

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Ansigt
Artikel nr.: EU-411485
EAN: 0666151113695
Varenr.: 3301652
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml
225 kr
Til butik
Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml billede

Produktinformation

Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 Anti-aging dagcreme med bredspektret solbeskyttelse Beskrivelse: Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 er en luksuriøs, fugtgivende dagcreme med bredspektret UVA/UVB-beskyttelse. Den er særligt udviklet til mode...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Dagcreme
EAN: 0666151113695
Varenr.: 1961
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF50, 15ml.
245 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF50 15 ml
245 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dermalogica Duo Dynamic Skin Recovery SPF50
-15%436,9 kr
Før 514 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK196 kr196 krKøb
2Staybeautiful225 kr225 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk245 kr245 krKøb
4Lyko DK245 kr245 krKøb
5NordicFeel DK436,9 kr436,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml

PriceData har fulgt prisen på Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 183,75 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 196 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 - 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026196 kr29 kr (13%)
1. apr. 2026225 kr29 kr (15%)
27. mar. 2026196 kr29 kr (13%)
13. mar. 2026225 kr10 kr (5%)
28. feb. 2026215 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026218 kr3 kr (1%)
7. feb. 2026221 kr10 kr (5%)
2. feb. 2026211 kr15 kr (8%)
2. jan. 2026196 kr29 kr (13%)
9. dec. 2025225 kr29 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret