Gå til hovedindhold

Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml

DermalogicaHudplejeKollagen Banking teknologiAnti-aging hudplejeEAN: 0666151113800

Kraftfuldt serum med aminosyrer og peptider som beskytter og bevarer hudens kollagen. Ensarter hudtonen og reducerer rynker mens det fugter og beroliger huden. Læs mere

Pris fra 541 krtil 1.319,2 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 778,2 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 540 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 541 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml
541 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dermalogica Pro-Collagen Banking Serum 30 ml
573 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dermalogica Pro-Collagen Banking Serum 30 ml
-25%574 kr
Før 765 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dermalogica Pro-Collagen Banking Serum (30 ml)
-25%574 kr
Før 765 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dermalogica Daily Skin Health Pro-Collagen Banking Serum 30 ml
574 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dermalogica Pro Collagen Banking Serum 30 ml
-20%612 kr
Før 765 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dermalogica Pro-collagen Banking Serum, 30ml.
765 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dermalogica Pro-Collagen Banking Serum 30 ml
770 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dermalogica Duo Pro-Collagen Banking Serum
-15%1.319,2 kr
Før 1.552 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK541 kr580 krKøb
2Beautycos DK573 kr573 krKøb
3NiceHair.dk574 kr574 krKøb
4Bangerhead DK574 kr574 krKøb
5Staybeautiful574 kr574 krKøb
6Cocopanda DK612 kr612 krKøb
7Ren-velvaereshop.dk765 kr765 krKøb
8Lyko DK770 kr770 krKøb
9NordicFeel DK1.319,2 kr1.319,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dermalogica Pro-Collagen Banking Serum 30 ml

Dermalogica

Kraftfuldt serum med aminosyrer og peptider som beskytter og bevarer hudens kollagen. Ensarter hudtonen og reducerer rynker mens det fugter og beroliger huden.

• Anti-aging hudpleje
• Kollagen Banking teknologi

Beskrivelse

Dermalogica Pro-Collagen Banking Serum er et avanceret serum designet til at beskytte og bevare hudens naturlige kollagen. Formlen er spækket med aminosyrer og peptider der arbejder intensivt for at reducere synlige aldringstegn som fine linjer og rynker. Beriget med planteekstrakter forbedrer serummet hudens elasticitet og naturlige glød. Dette veganske, glutenfri serum fugter dybt samtidig med at det ensarter hudtonen og reducerer rødme. Resultatet er en mere modstandsdygtig, fyldigere og strålende hud med synlig opstrammende effekt. Ideel til alle hudtyper der ønsker at bekæmpe aldringstegn og bevare ungdommelig hudkvalitet.

Specifikationer

Hudtype:Alle hudtyper
Volumen:30 ml
Anvendelse:Morgen og/eller aften
Formulering:Vegansk og glutenfri
Hovedfordele:Kollagen beskyttelse og anti-aging
Aktive ingredienser:Aminosyrer og peptider

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor ofte skal jeg bruge Pro-Collagen Banking Serum?

Påfør 2-3 pumps på ren hud 1-2 gange dagligt efterfulgt af fugtcreme. Kan bruges både morgen og aften.

Kan serummet bruges sammen med andre anti-aging produkter?

Ja, men undgå samtidig brug med retinol-produkter. Brug hellere det ene om morgenen og det andet om aftenen for bedste resultater.

Er produktet egnet til følsom hud?

Ja, serummet er formuleret uden kunstige farve- og duftstoffer og er vegansk. Det fugter og beroliger huden og er egnet til alle hudtyper.

Hvornår kan jeg forvente at se resultater?

Kliniske studier viser fastere kinder og kæbelinje efter 7 dage. Kontinuerlig brug giver progressivt bedre resultater over tid.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 574 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 553 kr.

Den nuværende pris på 541 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Dermalogica Pro-Collagen Banking Plumping Serum For Face, 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026541 kr32 kr (6%)
23. maj 2026573 kr32 kr (6%)
2. maj 2026541 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026540 kr34 kr (6%)
6. mar. 2026574 kr34 kr (6%)
26. feb. 2026540 kr34 kr (6%)
27. jan. 2026574 kr34 kr (6%)
8. jan. 2026540 kr1 kr (0%)
4. jan. 2026539 kr35 kr (6%)
21. dec. 2025574 kr15 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret