Gå til hovedindhold

Dermalogica AGE smart Renewal Lip Complex - 1.75 ml

Pris fra 205 krtil 418,2 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 213,2 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Dermalogica AGE smart Renewal Lip Complex - 1.75 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dermalogica Renewal Lip Complex 1 ml
205 kr
Til butik
Dermalogica Renewal Lip Complex 1 ml billede

Produktinformation

Renewal Lip Complex er en daglig læbebehandling, der genopbygger det sarte væv og minimerer linjer omkring munden, hvilket er med at forebygge ældningstegn. Vitaminrige lipider i form af kakaosmør, sheasmør, avocado, risklid og hvedekim udglatter og plejer læberne, mens det hjælper med at forhindre dehydrering.Indeholder et eksklusvt peptidmolekylde, der virker som en sukkerfælde ved at binde sukkerstofferne i kroppen for at modvirke dannelsen af AGEs.Palmitoyl oligopeptid mindsker fine linjer ved at pleje huden og stimulere collagendannelsen.Læbeplejen påføres læberne mindst to gange om dagen og oftere i perioder med tørhed eller ekstreme miljøpåvirkninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Ansigtspleje
Størrelse: 1.75ml
Artikel nr.: 666151061286
EAN: 0666151061286
Varenr.: 666151061286
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dermalogica Renewal Lip Complex, 1,75ml.
-20%208 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dermalogica Age Smart Renewal Lip Complex 1,75 ml
229 kr
Til butik
Dermalogica Age Smart Renewal Lip Complex 1,75 ml billede

Produktinformation

Dermalogica Age Smart Renewal Lip Complex PLEJENDE ANTI-AGE LÆBEBALSAM Dermalogica Renewal Lip Complex fra AGE smart linien er en genopbyggende læbepomade, der styrker det sarte væv samt minimerer linjer omkring læberne. Særlig god til moden hud eller hud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Læber
EAN: 0666151061286
Varenr.: 358
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dermalogica Renewal Lip Complex (1.75ml)
260 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dermalogica Duo AGE Smart Renewal Lip Complex
-15%418,2 kr
Før 492 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica AGE smart Renewal Lip Complex - 1.75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica AGE smart Renewal Lip Complex - 1.75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK205 kr234 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk208 kr208 krKøb
3Staybeautiful229 kr229 krKøb
4Bangerhead DK260 kr260 krKøb
5NordicFeel DK418,2 kr418,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dermalogica AGE smart Renewal Lip Complex - 1.75 ml

PriceData har fulgt prisen på Dermalogica AGE smart Renewal Lip Complex - 1.75 ml i 167 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Dermalogica AGE smart Renewal Lip Complex - 1.75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Dermalogica AGE smart Renewal Lip Complex - 1.75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026205 kr24 kr (10%)
18. apr. 2026229 kr6 kr (3%)
15. apr. 2026223 kr5 kr (2%)
14. apr. 2026218 kr18 kr (9%)
9. apr. 2026200 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026198 kr17 kr (9%)
1. apr. 2026181 kr19 kr (10%)
31. mar. 2026200 kr8 kr (4%)
27. mar. 2026208 kr13 kr (6%)
24. mar. 2026221 kr20 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret