Gå til hovedindhold

MDerma Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml

MDermaPersonlig plejeEAN: 5709954025934
Pris fra 123,95 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml
123,95 kr
Til butik
Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml billede

Produktinformation

Derma Knowlogy Barrier Cream w. Zinc beroliger og beskytter irriteret, opblødt og slidt hud.

Produktspecifikationer

Mærke: MDerma
Kategori: MDerma
EAN: 5709954025934
Varenr.: 34928
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MDerma MD52 Repair Cream W. Zinc - 75 ml
139 kr
Til butik
Gå til Goodskin
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DermaKnowlogy MD52 Barrier Cream w. Zinc 75 ml
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk123,95 kr123,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked139 kr139 krKøb
3Goodskin149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml

PriceData har fulgt prisen på Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml i 136 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 123,95 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Derma Knowlogy+ MD52 Repair Cream W. Zinc, 75ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026123,95 kr11,11 kr (10%)
28. maj 2026112,84 kr1,84 kr (2%)
11. maj 2026114,68 kr17,68 kr (18%)
28. apr. 202697 kr17,68 kr (15%)
24. apr. 2026114,68 kr9,27 kr (7%)
23. apr. 2026123,95 kr26,95 kr (28%)
10. apr. 202697 kr26,95 kr (22%)
9. apr. 2026123,95 kr26,95 kr (28%)
5. apr. 202697 kr26,95 kr (22%)
4. apr. 2026123,95 kr26,95 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret