Gå til hovedindhold

MDerma Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml

MDermaLotion og fugtighedscremeEAN: 5709954035179
Pris fra 59 krtil 94,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml
59 kr
Til butik
Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krop
EAN: 5709954035179
Varenr.: 5709954035179
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
MDerma MD01 Lipid Balm, 75ml
78,95 kr
Til butik
MDerma MD01 Lipid Balm, 75ml billede

Produktinformation

MD01 Lipid Balm er en fedtcreme, der er velegnet til meget tør, ødelagt eller sårbar hud. Den holder effektivt på hudens fugt og bekæmper udtørring af huden, samtidig med at den genetablerer fugtigheds-balancen ved at supplere hudens naturlige fedtstoffer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MDerma
Kategori: MDerma
EAN: 5709954035179
Varenr.: 27847
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MD01 Lipid Balm - 75 ml - MDerma
89 kr
Til butik
Gå til Goodskin
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DermaKnowlogy MD01 Lipid Balm 75 ml
94,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
DermaKnowlogy+ MD01 Lipid Balm - 75 ml.
94,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix59 kr59 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk78,95 kr78,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked89 kr89 krKøb
4Goodskin94,95 kr94,95 krKøb
5Duft og Natur94,95 kr94,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml

PriceData har fulgt prisen på Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml i 114 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 78,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Dermaknowlogy MD01 lipid balm very dry and damaged skin no perfume 75ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202659 kr13,92 kr (19%)
17. maj 202672,92 kr13,92 kr (24%)
3. maj 202659 kr7 kr (11%)
1. maj 202666 kr7 kr (12%)
16. apr. 202659 kr11,95 kr (17%)
15. apr. 202670,95 kr11,95 kr (20%)
9. mar. 202659 kr11,95 kr (17%)
8. mar. 202670,95 kr11,95 kr (20%)
26. feb. 202659 kr19,95 kr (25%)
25. feb. 202678,95 kr19,95 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret