Gå til hovedindhold

DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink

DENVERElektronikEAN: 5706751079993
Pris fra 403 krtil 635 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 402 kr 25. apr.

Sammenlign priser på DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 403 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Denver Tdb-212P Digital Medieafspiller I Pink
403 kr
Til butik
Denver Tdb-212P Digital Medieafspiller I Pink billede

Produktinformation

Denver - Tdb-212P - Digital Medieafspiller - Pink - 2.4 Tommer Skærm - 8 Gb Intern Hukommelse - Fm Radio - Videoafspilning

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Artikel nr.: TDB-212P
EAN: 5706751079993
Varenr.: 1002535668
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Denver TDB-212P, 1,55 kg, Lyserød, Personlig CD-afspiller
446 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Denver TDB-212P bærbar CD‑afspiller med Bluetooth - Pink
609 kr
Til butik
Denver TDB-212P bærbar CD‑afspiller med Bluetooth - Pink billede

Produktinformation

Bluetooth-højtaler med CD - nem musik hvor som helstDenver TDB-212P er en smart, bærbar CD-afspiller med Bluetooth i en frisk pink farve. Lyt til dine yndlings-cd’er, stream trådløst fra telefonen eller sæt radioen på. Den indbyggede DAB+ og FM-radio giver klar modtagelse og masser af kanaler, og de to indbyggede højttalere leverer lyd til hverdagens musik og underholdning.Fleksibel afspilning til hele familienDu kan afspille CD-lyd, MP3-filer via USB, eller forbinde eksterne kilder med AUX. Der er også hovedtelefonudgang (3,5 mm) til privat lytning. Den indbyggede LCD-skærm gør det let at styre musik og funktioner, og det praktiske bærehåndtag gør den nem at tage med fra rum til rum.Enhedstype: Personlig CD-afspillerFarve: PinkUnderstøttede diske: CD audioMP3-afspilning: JaBluetooth: JaRadio: DAB+ og FMIndbyggede højttalere: 2 stk.Udgangseffekt (RMS): 3,6 WDisplay: Indbygget LCDTilslutninger: USB 2.0 (1), AUX ind, hovedtelefonudgang 3,5 mmStrøm: Batteri eller DC, understøtter 4 batterier, AC-indgang 230 VMål: H 22,6 × B 26,1 × D 13,2 cmVægt: 1,55 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Bluetooth-højtalere
Vægt: 1.55g
EAN: 5706751079993
Varenr.: 2080538
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Denver TDB-212P bærbar CD‑afspiller med Bluetooth - Pink
629 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink
635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK403 kr403 krKøb
2CS MEGASTORE DK446 kr485 krKøb
3Boligcenter DK609 kr609 krKøb
4Vivas DK629 kr708 krKøb
5Proshop DK635 kr674 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink

PriceData har fulgt prisen på DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink i 178 dage. Laveste pris i perioden er 402 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 597 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 403 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for DENVER TDB-212P - Pink - DAB+ Boombox with Bluetooth & CD Player - Pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026403 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026402 kr10 kr (2%)
15. apr. 2026412 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026413 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026414 kr44 kr (10%)
23. mar. 2026458 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026459 kr9 kr (2%)
18. mar. 2026468 kr27 kr (6%)
26. feb. 2026441 kr20 kr (4%)
24. feb. 2026461 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret