Gå til hovedindhold

Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM

DENVERElektronikEAN: 5706751042294
Pris fra 288 krtil 499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 23. maj

Sammenlign priser på Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER TCL-212BT - Black - Boombox - CD - FM - USB - Bluetooth
288 kr
Til butik
DENVER TCL-212BT - Black - Boombox - CD - FM - USB - Bluetooth billede

Produktinformation

CD-boombox Denver TCL-212BTGR GREY kombinerer Bluetooth trådløs streaming med en topbetjent CD-afspiller, USB MP3-afspilning og en FM-tuner i et bærbart design. Nyd fleksibel afspilning fra CD, USB eller AUX-indgang, og lyt privat via hovedtelefonudgangen. Den drives via strømnettet eller 4 x 1.5V batterier og er bygget til musik derhjemme eller på farten, med et højttalergitter i metal med LED-lys. Bluetooth-forbindelse Topbetjent CD-afspiller MP3-understøttelse via USB FM-tuner AUX-indgang Hovedtelefonudgang Mulighed for batteridrift (4 x 1.5V) 2 x 2W RMS lydeffekt Alsidige tilslutninger og flere afspilningsmuligheder gør det nemt at holde din yndlingsmusik kørende, uanset hvor du er.

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: CD Player
Artikel nr.: TCL-212BTGREY
EAN: 5706751042294
Varenr.: 3007348
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER TCL-212BT - Boombox - 4 Watt - grå
314 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DENVER TCL-212BT Boombox Sort Grå
343 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DENVER TCL-212BT Boombox Sort Grå
439 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK288 kr327 krKøb
2CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
3CompuMail DK343 kr343 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb
5Boligcenter DK479 kr479 krKøb
6Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM

PriceData har fulgt prisen på Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM i 140 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Denver TCL-212BT boombox - grå Bluetooth-højtaler med CD/USB/FM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026288 kr29 kr (11%)
23. maj 2026259 kr51 kr (16%)
22. maj 2026310 kr1 kr (0%)
21. maj 2026309 kr3 kr (1%)
20. maj 2026306 kr1 kr (0%)
17. maj 2026305 kr7 kr (2%)
16. maj 2026312 kr5 kr (2%)
15. maj 2026307 kr4 kr (1%)
14. maj 2026303 kr7 kr (2%)
11. maj 2026310 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret