Gå til hovedindhold

DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah

DenverBelysningEAN: 5706751076893
Pris fra 214 krtil 329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 19. maj

Sammenlign priser på DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah
214 kr
Til butik
DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah billede

Produktinformation

Denver PSO-20010 powerbank Lithium polymer (LiPo) 20000 mAh Sort

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: PSO-20010
EAN: 5706751076893
Varenr.: 3326301
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Denver PSO-20010 MK2 Solar Powerbank 20000 mAh
239 kr
Til butik
Denver PSO-20010 MK2 Solar Powerbank 20000 mAh billede

Produktinformation

Denver PSO-20010 MK2 Solar Powerbank 20000 mAh Oplev friheden ved konstant strøm med Denver PSO-20010 MK2 Solar Powerbank, der har en imponerende kapacitet på 20000 mAh. Denne alsidige powerbank er perfekt til udendørs aktiviteter, rejser og daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Forside
EAN: 5706751076893
Varenr.: 62513
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver PSO-20010 MK2 Solar Powerbank 20000 mAh
264 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
PowerBank 20.000 mAh Solcelle Sort
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK214 kr253 krKøb
2Ultrashop239 kr239 krKøb
3Teknikproffset DK264 kr323 krKøb
4Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah

PriceData har fulgt prisen på DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah i 184 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 228 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for DENVER PSO-20010 MK2 - Solar Powerbank with 20.000mAh Battery and Triple USB Output Powerbank - Sort - 20000 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026214 kr2 kr (1%)
29. maj 2026216 kr1 kr (0%)
28. maj 2026217 kr1 kr (0%)
25. maj 2026218 kr1 kr (0%)
24. maj 2026217 kr1 kr (0%)
23. maj 2026218 kr4 kr (2%)
22. maj 2026214 kr1 kr (0%)
19. maj 2026213 kr7 kr (3%)
18. maj 2026220 kr19 kr (8%)
28. apr. 2026239 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret