Gå til hovedindhold

Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri

DenverMini projektorEAN: 5706751091315
Pris fra 699 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 500 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Denver PR-4700 bærbar projektor 4K
699 kr
Til butik
Denver PR-4700 bærbar projektor 4K billede

Produktinformation

Denver PR-4700 er en kompakt mini projektor med 4K opløsning, der giver dig fleksibel storformat-visning til film, præsentationer og underholdning – uden en fast installeret løsning. Den er velegnet til laptop, medieafspiller, mødelokale og hjemmebiograf. Med 4K opløsning viser projektoren et skarpt billede, hvor detaljer i film og præsentationer står tydeligt frem. Den projicerer op til 180 tommer, så du kan dække alt fra mindre rum til en hjemmebiografopsætning på en stor væg eller et lærred. ## Stor skærm til film, præsentationer og underholdning En projiceret billedstørrelse på op til 180 tommer giver en markant større visning end en almindelig skærm. Det gør mini projektoren velegnet til mødelokalet, hvor alle skal kunne følge præsentationen, og til hjemmebiografen, hvor du vil have en mere biografagtig oplevelse. ## Indbygget batteri til mobile opsætninger Batteritiden er op til 2 timer, så du kan bruge projektoren, selv når der ikke er en stikkontakt lige ved hånden. Det passer godt til kortere møder, præsentationer eller andre situationer, hvor du har brug for en transportabel løsning uden fast strømtilslutning. ## Enkel tilslutning til laptop og medieenheder Denver PR-4700 har Bluetooth, HDMI og USB, så det er nemt at koble den til laptop og medieenheder. HDMI og USB giver kablet forbindelse til billedkilder, mens Bluetooth understøtter trådløs tilslutning til kompatible enheder. ## Bærbar mini projektor til brug inde og ude Den kompakte og transportable størrelse gør den nem at tage med mellem rum eller lokationer. Projektoren er velegnet til både indendørs og udendørs brug, så du har frihed til at bruge den i mange typer omgivelser – så længe du har en egnet flade at projicere på. I pakken: Denver PR-4700 bærbar projektor 4K (øvrigt tilbehør fremgår af produktets specifikationer).

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Mini projektor
Artikel nr.: PR-4700
EAN: 5706751091315
Varenr.: 56950
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER Projektor PR-4700 - 3840 x 2160 - 150 ANSI lumens
734 kr
Til butik
DENVER Projektor PR-4700 - 3840 x 2160 - 150 ANSI lumens billede

Produktinformation

4K-projektor med indbygget 3200 mAh batteri, op til 180" projektion, 150 ANSI lumen lysstyrke og 2000:1 kontrast. Kompakt multimedieprojektor Denver PR-4700 tilbyder interpoleret 4K-opløsning, Bluetooth-lyd, HDMI- og USB-A-indgange, og leveres med kabler og en fjernbetjening til digital fokusjustering. Indbygget genopladeligt 3200 mAh batteri med op til 2 timers afspilningstid Opløsning 3840 × 2160 pixels (interpoleret) Projektionstørrelse 45-180" fra 1.2-5 m 150 ANSI lumen lysstyrke og 2000:1 kontrastforhold Indbygget Bluetooth til tilslutning af eksterne højttalere Medfølger HDMI→USB-C (DP ALT MODE) og HDMI→HDMI kabler; understøtter USB-drev Bærbar og alsidig til storformats 4K-visning på fleksible steder.

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Projektor
Artikel nr.: PR-4700
EAN: 5706751091315
Varenr.: 3418237
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri
-37%899 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri billede

Produktinformation

4K-projektor (upp till 180 tum) med inbyggt batteri med 2 timmars speltid, Bärbar biograf med inbyggt batteri, Njut av upp till 2 timmars filmtid var som helst tack vare det inbyggda uppladdningsbara batteriet på 3200 mAh – perfekt för underhållning på resande fot. Skarpa och ljusa bilder, Med ett kontrastförhållande på 2000:1 och en ljusstyrka på 150 ANSI-lumen visas ditt innehåll i levande detaljer. Stöder upp till 4K interpolerad upplösning. Flexibel projektionsinställning, Projicera från 1,2 till 5 meter med storlekar från 45" till 180". Enkel digital fokusjustering via fjärrkontrollen garanterar skarpa bilder varje gång. Sömlös ljudanslutning, Inbyggd Bluetooth gör att du enkelt kan ansluta externa högtalare – gå bara in i sökläge på din BT-högtalare för att para ihop den. Mångsidiga ingångsalternativ, Inkluderar HDMI + USB-A-portar. Kompatibel med Chromecast (ingår ej), USB-enheter och USB-C-enheter med DP ALT MODE. Kablar för HDMI ? USB-C och HDMI ? HDMI ingår. Specifikationer: Medföljande tillbehör: HDMI till USB-C-kabel (DP ALT-läge stöds), HDMI till HDMI-kabel, nätadapter, fjärrkontroll, HDMI: Ja, Upphovsrättslig upplösning: WQHD (2560x1440p), Bildformat: JPEG/BMP/GIF, Strömförbrukning i standby-läge: 0,5 watt, Strömförsörjning Beskrivning: 230 V, Projektionsavstånd: 1,2–5 meter, Projektionsstorlek: 45–180 tum, Fjärrkontroll: Ja, Upplösning: 3840 × 2160 pixlar, Tiden efter att utrustningen automatiskt går i standby-läge om ingen signal finns: USB-A: Ja, USB-C: Nej, Videostöd: Ja, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Projektorer og tilbehør
EAN: 5706751091315
Varenr.: D35598
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
4K bærbar projektor, 45"-180", indbygget batteri
-13%1.199 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK699 kr699 krKøb
2Proshop DK734 kr773 krKøb
3Teknikproffset DK899 kr958 krKøb
4Estore DK1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri

PriceData har fulgt prisen på Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri i 69 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 914 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Denver Projektor 4K 45"-180" 150 ANSI lumen Inbyggt batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. apr. 2026699 kr413 kr (37%)
31. mar. 20261.112 kr180 kr (19%)
27. mar. 2026932 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret