Gå til hovedindhold

DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080

Pris fra 3.147 krtil 5.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.872 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3147 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER FRAMEO PFF-3260 - Black
3.147 kr
Til butik
DENVER FRAMEO PFF-3260 - Black billede

Produktinformation

32" digital fotoramme med 32 GB lagerplads og FRAMEO fotosoftware - Smart 31,5'' Wi-Fi-fotoramme med FULL HD IPS-berøringsskærm og 32 GB flashlager (eMMC) - Forudinstalleret FRAMEO-software - Download app til din smartphone og skub derefter billeder og videoer igennem til FRAMEO fotorammen - 2,4Ghz Wi-Fi-forbindelse - FRAMEO er en ny slags sociale medier baseret på fotos - få hundredvis af venner til at skubbe billeder og videoer direkte til fotorammen - Tilføj tekst til billederne - Fotorammeejeren har kontrol over visningen, venner kan tilføjes og slettes direkte fra berøringsskærmen - Indstil tid for rotation af billeder mellem 10 sek. og 30 min. - Timerfunktion til at få FRAMEO-fotorammen til at slukke automatisk om natten - VESA100 vægbeslag medfølger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Digital fotoramme
Artikel nr.: PFF-3260
EAN: 5706751079108
Varenr.: 3276277
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080
3.344 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Denver PFF-3260 digital fotoramme Sort 81,3 cm (32") Berøringsskærm Wi-Fi
3.379 kr
Til butik
Denver PFF-3260 digital fotoramme Sort 81,3 cm (32") Berøringsskærm Wi-Fi billede

Produktinformation

Denver PFF-3260. Skærm diagonal: 81,3 cm (32"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, Skærm: IPS. Understøttede billedformater: JPEG. Intern lagerkapacitet: 32 GB, Kompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash). Grænseflade: USB & Wi-Fi, USB-stik type: USB Type-A, USB Type-C. Produktfarve: Sort, Intern hukommelse: 1 GB, Understøttet placering: Vandret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Artikel nr.: 119101080020
EAN: 5706751079108
Varenr.: 1003362371
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Denver PFF-3260 32" digital fotoramme med Wi‑Fi og touch
4.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Denver PFF-3260 32" digital fotoramme med Wi‑Fi og touch
5.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.147 kr3.147 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.344 kr3.344 krKøb
3CompuMail DK3.379 kr3.379 krKøb
4Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
5Vivas DK5.019 kr5.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080

PriceData har fulgt prisen på DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.790 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.129 kr.

Den nuværende pris på 3.147 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for DENVER PFF-3260 - Digital fotoramme - 1 GB RAM - 32 GB - 32 - 1920 x 1080 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20263.147 kr43 kr (1%)
13. jan. 20263.190 kr11 kr (0%)
2. jan. 20263.201 kr18 kr (1%)
1. jan. 20263.183 kr18 kr (1%)
31. dec. 20253.201 kr11 kr (0%)
18. dec. 20253.190 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret