Gå til hovedindhold

Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom

DENVERFriluftslivEAN: 5706751090394
Pris fra 398 krtil 589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 374 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 398 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER NVI-492
398 kr
Til butik
DENVER NVI-492 billede

Produktinformation

Natkikkertkamera med 36 MP fototagning, interpoleret 4K-video, en indbygget 3" LCD til øjeblikkelig gennemgang, nattesyn fra 3 til 300 meter og et genopladeligt 4000 mAh batteri. Enheden Denver kombinerer en 940 nm IR-lampe og 6x digital zoom for klare optagelser i svagt lys og understøtter MicroSD-kort op til 256 GB til længere lagring af optagelser. Fotoopløsning: 36 MP; video: interpoleret 4K (CMOS-sensor 1,3 MP) Nattesynsafstand 3-300 m med 940 nm IR-lampe og 1 IR-LED 3" LCD-skærm og 6x digital zoom med 10° synsvinkel MicroSD-kortslot kompatibel med op til 256 GB Indbygget 4000 mAh lithiumbatteri, USB-C opladning, ca. 4 timers opladningstid Kompakt og genopladeligt design lader dig optage og gennemse langdistance nattesynsoptagelser direkte på enheden.

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Kikkert
Artikel nr.: NVI-492
EAN: 5706751090394
Varenr.: 3404212
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Denver NVI-492 digitalt natkikkerte - Sort
399 kr
Til butik
Denver NVI-492 digitalt natkikkerte - Sort billede

Produktinformation

Denver NVI-492 er en digital natkikkert med infrarødt nattesyn, der giver dig klare observationer selv i mørke omgivelser. Modellen er velegnet til jagt, overvågning og udendørsobservation, hvor du har brug for at kunne se motivet tydeligt, når lyset er væk. Med 6x digital zoom kommer du tættere på motivet, hvilket er praktisk, når du vil følge detaljer på længere afstand. Digitalt nattesyn til jagt, overvågning og udendørsobservation Det digitale nattesyn med infrarødt lys gør natkikkerten egnet til situationer, hvor du skal holde øje uden at være afhængig af omgivende lys. Det er en fordel ved jagt, overvågning og udendørsobservation, hvor lysforholdene ofte skifter. Genopladeligt batteri med USB-C Strømforsyningen sker via et genopladeligt batteri, der oplades med USB-C-kabel. På den måde kan du nemt lade natkikkerten op mellem dine ture. I pakken: Denver NVI-492 digitalt natkikkerte.

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Inspektionskamera
Artikel nr.: 112110000050
EAN: 5706751090394
Varenr.: 25469
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Denver NVI-492, Binokulær, Sort, LED, 300 m, 36 MP, 6x
451 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom
569 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK398 kr437 krKøb
2Av-Cables DK399 kr399 krKøb
3CS MEGASTORE DK451 kr490 krKøb
4Boligcenter DK569 kr569 krKøb
5Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom

PriceData har fulgt prisen på Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom i 153 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 390 kr.

Den nuværende pris på 398 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Denver NVI-492 natkikkert med kamera - sort, 6x digital zoom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026398 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026399 kr18 kr (5%)
2. apr. 2026381 kr7 kr (2%)
21. mar. 2026374 kr4 kr (1%)
23. jan. 2026378 kr41 kr (10%)
22. jan. 2026419 kr41 kr (11%)
2. jan. 2026378 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret