Gå til hovedindhold

Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart

DENVERElektronikEAN: 5706751074509
Pris fra 1.389 krtil 1.779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.089 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1389 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER BPS-458 - Portable Karaoke & Party Speaker - 1000W - Bluetooth
1.389 kr
Til butik
DENVER BPS-458 - Portable Karaoke & Party Speaker - 1000W - Bluetooth billede

Produktinformation

Bluetooth festhøjttaler med LED-lys og 2 x 10" bashøjttalere - Bluetooth festhøjttaler med LED lys funktion - Maks. udgangseffekt: 1000 W (100 W RMS) - Med cirkel-LED-lys omkring bashøjttalere - USB- og MicroSD-kortstik til direkte MP3-afspilning - AUX-indgang - Inklusiv 1 trådløs mikrofon -TWS-funktion (Par to enheder til stereolyd) - Indbygget lithiumbatteri (4500 mAh) - 2-3 timers afspilning med lys tændt, 3-4 timer med slukket lys (ved 50 % lydstyrke) - Fjernbetjening inkluderet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Baerbare Fest Hoejtalere
Artikel nr.: BPS-458
EAN: 5706751074509
Varenr.: 3249323
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER BPS-458 - Festhøjttaler - trådløs - Bluetooth - 100 Watt
1.423 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart
-18%1.460 kr
Før 1.779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart billede

Produktinformation

Bluetooth-festhögtalare med LED-belysning och 2 x 10-tums bashögtalare, Sätt igång festen med Denver BPS-458, Förhöj dina sammankomster med Denver BPS-458. Den har dynamisk LED-belysning och kraftfulla dubbla 10-tums bashögtalare för en uppslukande ljudupplevelse. Kraftfullt ljud, var som helst, Upplev ett dundrande ljud med maximalt uteffekt på 1000 W (100 W RMS) och ta med dig festen vart som helst med ett inbyggt uppladdningsbart batteri som ger upp till 4 timmars speltid. Sömlös anslutning, Streama dina favoritlåtar enkelt med Bluetooth och njut av direkt MP3-uppspelning från USB- och MicroSD-kortplatser, allt styrt med en praktisk fjärrkontroll. Sätt igång festen direkt, Kasta dig in i festen med den medföljande trådlösa mikrofonen och TWS-funktionen för stereoljud när du parar ihop två enheter. Byggd för bekvämlighet, Med sin bärbara design och cirkulära LED-belysning runt baselementen är Denver BPS-458 din perfekta högtalare för alla festliga tillfällen. Specifikationer: AM-tuner Nej, AUX-ingång Ja, Batterikapacitet 4500 mAh, Batteriladdningsmetod Strömadapter, Batteriladdningstid 4 timmar, Batterityp Litiumjon, Batterispänning 3,7 volt, Bluetooth Ja, Bluetooth-version 5.3, DAB+-tuner Nej, Diskoljus Ja, FM-tuner Nej, Handtag Ja, Internetradio Nej, Ljus Ja, Material Slitstark plast, Mikrofon ingår Ja, MicroSD-kortläsare Ja, Strömadapter, ampere 2000 mA, Strömadapter ingår Ja, Strömadapterspänning 230 volt, Strömförbrukning i avstängt läge 0,46 watt, Tiden efter att utrustningen automatiskt går i avstängt läge om ingen signal finns: ≪20 minuter, USB-A Ja, USB-C Ja, Volymutgång Maximal uteffekt: 1000 W (100 W RMS), Vatten-/stänkskyddad Nej, Vatten-/stänkskyddad IP Ingen, Inbyggda hjul Ja, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Bluetooth-højttalere
EAN: 5706751074509
Varenr.: D37586
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DENVER BPS-458 Festhøjttaler Sort
1.540 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bluetooth-højttaler 2x10" bashøjttaler 100W batteri LED-lys
1.779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.389 kr1.389 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.423 kr1.423 krKøb
3Teknikproffset DK1.460 kr1.539 krKøb
4CompuMail DK1.540 kr1.540 krKøb
5Estore DK1.779 kr1.779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart

PriceData har fulgt prisen på Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.089 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.470 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.327 kr.

Den nuværende pris på 1.389 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Denver Högtalare Bluetooth 2x10" woofer 100W Batteri LED-ljus BPS-458 Svart de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.389 kr60 kr (5%)
1. jun. 20261.329 kr16 kr (1%)
31. maj 20261.313 kr60 kr (5%)
30. maj 20261.253 kr56 kr (4%)
14. maj 20261.309 kr58 kr (4%)
13. maj 20261.367 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.368 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.369 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.370 kr46 kr (3%)
2. maj 20261.416 kr48 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret