Gå til hovedindhold

Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood

DENVERLyd – tilbehørEAN: 5706751052453
Pris fra 323 krtil 689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 366 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 298 kr 1. maj

Sammenlign priser på Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 323 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER DAB-48GREY - DAB/DAB+/FM
323 kr
Til butik
DENVER DAB-48GREY - DAB/DAB+/FM billede

Produktinformation

DAB+ radio Med indbygget FM-radio & Bluetooth-funktion - DAB+ digital radio og også indbygget FM-radio - Bluetooth-funktion - DOT Matrix LCD-skærm - Indstiller automatisk uret via DAB - 40 stationsindstillinger for DAB+ og 40 for FM - 3,5 mm høretelefonudgang - Udgangseffekt: 2,5W RMS - Teleskopantenne - Fjernbetjening inkluderet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: DAB netvaerks og clockradio
Artikel nr.: DAB-48GREY
EAN: 5706751052453
Varenr.: 3018168
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FM/DAB+ Radio Bluetooth Trä/gr
358 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver FM/DAB+ Radio Bluetooth Trä/gr
-22%429 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Denver FM/DAB+ Radio Bluetooth Trä/gr billede

Produktinformation

DAB+ digital-radio och även inbyggd FM-radio, Bluetooth-funktion, skicka ljud från t.ex mobil, DOT Matrix LCD-skärm, Ställer automatiskt in klockan via DAB, 40 stationsförinställningar för DAB + och 40 för FM, 3,5 mm hörlursutgång, Utgångseffekt: 2,5 W RMS, Teleskop-antenn, Fjärrkontroll ingår.

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Radio
EAN: 5706751052453
Varenr.: A13713
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood
499 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
FM/DAB+ Radio Bluetooth Træ/grå
-14%689 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK323 kr362 krKøb
2CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
3Teknikproffset DK429 kr488 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5Vivas DK499 kr578 krKøb
6Estore DK689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood

PriceData har fulgt prisen på Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood i 160 dage. Laveste pris i perioden er 276 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 323 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Denver DAB-48 - digital DAB+/FM radio med Bluetooth, grå/wood de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026323 kr1 kr (0%)
26. maj 2026324 kr3 kr (1%)
24. maj 2026327 kr4 kr (1%)
23. maj 2026323 kr5 kr (2%)
21. maj 2026328 kr1 kr (0%)
20. maj 2026329 kr5 kr (2%)
19. maj 2026324 kr21 kr (7%)
17. maj 2026303 kr4 kr (1%)
16. maj 2026299 kr1 kr (0%)
15. maj 2026300 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret