Gå til hovedindhold

Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel

DENVERVideo – tilbehørEAN: 5706751075261
Pris fra 314 krtil 529 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Denver ACK-8064, 4K Ultra HD, CMOS, 8 MP, 30 fps, Wi-Fi, 1050 mAh
314 kr
Til butik
Denver ACK-8064, 4K Ultra HD, CMOS, 8 MP, 30 fps, Wi-Fi, 1050 mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Action videokamera
Farve: 3
Artikel nr.: ACK-8064
EAN: 5706751075261
Varenr.: 20817085
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Denver ACK-8064 Actionkamera 4k med wifi
369 kr
Til butik
Denver ACK-8064 Actionkamera 4k med wifi billede

Produktinformation

Denver ACK-8064 optager 4K video og 20 MP fotos – og med det vandtætte cover kan du tage det med helt ned til 40 meters dybde. Et kompakt kamera til udendørs aktiviteter, sport, rejser og optagelser under vand. Videooptagelser i 4K giver detaljerede billeder, når du ser dem igen, og 20 MP fotoopløsningen sikrer stillbilleder med høj detaljegrad til både deling og print. Klar til vand og eventyr Med det vandtætte cover kan kameraet bruges ned til 40 meter under vand, så du kan fokusere på oplevelsen frem for at bekymre dig om udstyret. Optag, gem og del Kameraet bruger Micro-SD op til 64 GB, så der er plads til både video og fotos på samme kort. Indbygget wifi giver trådløs forbindelse, og den indbyggede mikrofon sørger for, at dine videoer får lyd direkte fra optagelsen. I pakken: Denver ACK-8064 action kamera.

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Actioncamera
Artikel nr.: 112101500060
EAN: 5706751075261
Varenr.: 57894
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel
-32%386 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel billede

Produktinformation

Actionkamera med Wi-Fi-funktion och 2" skärm, 8Mpixel CMOS-sensor, 140° fast vinkel, upp till 4K (interpolerad), 2" LCD-färgskärm på baksidan, Wi-Fi-funktion, använd gratisappen DENVER ACK-8064, Videoupplösning: 4K (3840x2160)@30fps (interpolerad), 1080P (1920x1080)@60fps, 1080P@30fps, 720P (1280x720)@60fps, Bildupplösning_ 20 MP (interpolerad), 16 MP (interpolerad), 12 MP (interpolerad), 8 MP, 5 MP och 2 MP, Videoformat: .mov (H.264) - Bildformat: .jpg, 140° betraktningsvinkel, Inbyggd mikrofon, Slow motion och timelapse-funktion, Stöder MicroSD-kort upp till 64GB (ej inkl.), Inbyggt batteri: 1050mAh litiumjon - laddas med USB-C-kabel, MicroHDMI-utgång, Inklusive vattentätt fodral med IPX8 (40 meters djup) stöd, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Action kameraer
EAN: 5706751075261
Varenr.: C62405
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Denver Actionkamera ACK-8064, 4K
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER ACK-8064 - 4K Action Cam with Wi-Fi and LCD Screen
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Denver ACK-8064 actionkamera 4K Ultra HD, 8 MP, Wi‑Fi, 2,0"
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Denver ACK-8064 actionkamera 4K Ultra HD, 8 MP, Wi‑Fi, 2,0"
499 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ACK-8064 4K actionkamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vidvinkel
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
2Av-Cables DK369 kr369 krKøb
3Teknikproffset DK386 kr445 krKøb
4Handelshuset Aulum399 kr399 krKøb
5Proshop DK399 kr438 krKøb
6Boligcenter DK479 kr479 krKøb
7Vivas DK499 kr578 krKøb
8Estore DK529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel

PriceData har fulgt prisen på Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel i 179 dage. Laveste pris i perioden er 314 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 398 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Denver ACK-8064 4K Action-kamera med Wi-Fi 8Mpixel 140° vid-vinkel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026314 kr4 kr (1%)
25. maj 2026318 kr30 kr (9%)
19. maj 2026348 kr34 kr (11%)
15. maj 2026314 kr2 kr (1%)
14. maj 2026316 kr32 kr (9%)
13. maj 2026348 kr31 kr (10%)
12. maj 2026317 kr1 kr (0%)
11. maj 2026318 kr30 kr (9%)
7. maj 2026348 kr30 kr (9%)
1. maj 2026318 kr33 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret