Gå til hovedindhold

Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid

DeltacoKablerEAN: 7333048039378
Pris fra 113 krtil 174 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 19. maj

Sammenlign priser på Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deltaco USB-C Cable - USB-C to USB-C - 1 m
113 kr
Til butik
Deltaco USB-C Cable - USB-C to USB-C - 1 m billede

Produktinformation

USB-kabel, USB-C (han) til USB-C (han), USB 3.1 Gen 2, 1 m, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: USB kabel
Artikel nr.: USBC-1407
EAN: 7333048039378
Varenr.: 3369933
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELTACO USB-C to USB-C cable, 1m, 10Gbps, 100W 5A, USB 3.1 Gen 2, E-Ma
131 kr
Til butik
DELTACO USB-C to USB-C cable, 1m, 10Gbps, 100W 5A, USB 3.1 Gen 2, E-Ma billede

Produktinformation

DELTACO USB-C to USB-C cable, 1m, 10Gbps, 100W 5A, USB 3.1 Gen 2, E-Market, white, USB-C cable for connecting a USB-C device to a power source or other USB-C device, 1m cable length, E-marked chipset, 100W 5A max throughput, USB SuperSpeed certified, USB 3.1 Gen 2 speeds up to 10 Gbps.

Produktspecifikationer

Mærke: DELTACO
Kategori: USB-C
EAN: 7333048039378
Varenr.: 38-74698
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid
174 kr
Til butik
Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid billede

Produktinformation

10 Gbps-overførsler flytter hurtigt store filer mellem enheder 100 W Power Delivery oplader bærbare pc'er og strømtunge enheder 1 m længde holder skrivebordet ryddeligt og gør kabeltrækning nem Hvide, slanke stik passer til moderne kontorudstyr Lige USB-C-hanstik gør tilslutninger hurtige og pålidelige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: USB Kabler
Artikel nr.: USBC-1407
EAN: 7333048039378
Varenr.: 5011254708

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK113 kr152 krKøb
2Teknikproffset DK131 kr180 krKøb
3Dustin DK174 kr260,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid

PriceData har fulgt prisen på Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid i 169 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Deltaco Usbc-1407 Usb-kabel Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 M Hvid 1m Usb-c Usb-c Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026113 kr3 kr (3%)
19. maj 2026110 kr1 kr (1%)
14. maj 2026111 kr1 kr (1%)
13. maj 2026112 kr1 kr (1%)
12. maj 2026111 kr1 kr (1%)
8. maj 2026112 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026114 kr4 kr (4%)
30. mar. 2026110 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026111 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret