Gå til hovedindhold

Goobay MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849516788
Pris fra 68 krtil 199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 20. apr.

Sammenlign priser på MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay WLAN forlængerkabel SMA han -> hun 5 Meter
68 kr
Til butik
Goobay WLAN forlængerkabel SMA han -> hun 5 Meter billede

Produktinformation

goobay - Forlængerkabel til antenne - RP-SMA (hun) til RP-SMA (han) - koaksial - RG-58

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 51678
EAN: 4040849516788
Varenr.: 72137
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELTACO antennekabel, RP-SMA han - RP-SMA hun, 5m
-15%84 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro RP-SMA WLAN antenna extension cable - 5m
109 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wi-Fi forlængerkabel, RP-SMA han til RP-SMA hun, RG58 (5m)
109 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m
122 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Deltaco Sma-fm500 Rp-sma 5m Rp-sma Rp-sma 5m Rp-sma Sort
124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MicroConnect WLAN ANTENNA EXTENSION CABLE
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK68 kr68 krKøb
2Teknikproffset DK84 kr133 krKøb
3Proshop DK109 kr148 krKøb
4EL-GROSSISTEN109 kr109 krKøb
5CS MEGASTORE DK122 kr161 krKøb
6Dustin DK124 kr210,25 krKøb
7Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m

PriceData har fulgt prisen på MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m i 181 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for MicroConnect - Forlængerkabel til antenne - SMA han til SMA hun - 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202668 kr8 kr (13%)
30. maj 202660 kr
29. maj 202659,75 kr
27. maj 202660 kr8 kr (12%)
26. maj 202668 kr8 kr (13%)
23. maj 202660 kr8 kr (12%)
22. maj 202668 kr8 kr (13%)
19. maj 202660 kr
18. maj 202659,75 kr
14. maj 202660 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret